Na šikmej ploche s krivákom

Na šikmej ploche s krivákom

22. októbra 2012, kožená bunda, krivák

Sponzorovanej odkazy:

Krivák je kožená bunda s mnohoročnou tradíciou, ktorá si vydobila svoje miesto aj vo svete fashion módy. Pôvodne s ním mladá generácia vyjadrovala vzdor, nosili a nosia ho motorkári, hippies, punkeri, rockeri, metalisti a tento rok ho budeme nosiť aj my.

Kožená bunda s asymetrickým zipsom máva niekoľko vreciek a ozdobných pásikov s kovovou prackou. Rukávy sú na koncoch opatrené kovovými zipsami, ktoré umožňujú ľahšie obliekanie a vyzliekanie.

Pretože je krivák veľmi úzky a tiež rukávy sú veľmi úzke, nedá sa pod neho nosiť mikina alebo sveter, ale len tričko alebo top. Z tohto dôvodu využijete krivák najviac na jeseň a v zime ho nahradí letecká bunda.

Kožený krivák ako druhá koža

Balmain / Burberry / Valentino

Krivák z pravej kože sa stane zásadným článkom Vášho šatníka, a ak si ho navyše kúpite od svetoznámej značky ako je Burberry, McQ, Balmain alebo Valentino bude Vaším naozajstným skvostom.

Najprirodzenejšou farbou je hnedá farba, ktorá navyše dokonale ladí s jesenným lístím a k tomu sa veľmi dobre kombinuje, podobne ako čierna farba. Či už si však vyberiete akúkoľvek farbu, výberom pravej kože vsádzate na istotu. Pretože tento materiál je skoro nezničiteľný, dokonca odolá aj ohňu a navyše skvele vyzerá.

Krivák na mnoho spôsobov

Protiklady sa priťahujú

Jesenné trendy hlásajú kombinovanie zdanlivo nezlučiteľných, dokonca aj protikladných vecí, a tak si ich poďme vypočuť. Čo napríklad skombinovať baletnú tylovú sukňu s krivákom?

Drsný rock

Outfit po rockerskom vzore prináša tmavé farby, cvoky, úzke džínsy a v podobe doplnkov aj šatku alebo strapce.

Farebná jeseň

Pochmúrnu jeseň treba oživiť farbami. Čierny krivák nahraďte hnedým a pod neho si oblečiete modré tričko, k tomu zelené nohavice a doplnky, ako kabelku a lodičky zvoľte tiež v hnedom odtieni.

Víkendový relax

Krivák aj cez víkend doplní Váš casual outfit s pohodlným topom, roztrhanými džínsami a lodičkami na podpätku.

Sobotné popoludnie

Zaujímavé spojenie tvoria dlhé šaty, krivák a šál omotaný okolo krku. Z výsledku budete nadšené.

Zdroj: www.net-a-porter.com , www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.