Je leopardia potlač stále in?

Je leopardia potlač stále in?

14. októbra 2012, leopardia potlač, leopardí vzor

Sponzorovanej odkazy:

Ešte pred niekoľkými rokmi si pod pojmom leopardia potlač mnohí fanúšikovia slovenskej módnej scény predstavili drobnú blogerku Sandru Leopardovú, ktorá ich v leoparďom kabátiku na prvý pohľad zaujala. Dnes túto potlač vídame na uliciach pravidelnejšie a zároveň smieme hovoriť v tejto súvislosti o módnom trende. Často sa však pri snahe vyzerať in niektorým jedincom stalo, že outfit prekombinovali. A tak sa dodnes preháňajú po uliciach dámy v leopardích legínach s leoparďou bundičkou a leoparďou kabelkou. Ide o otázku vkusu každého z nás a samozrejme niektorí kombinujú svoj outfit veľmi rafinovane a žensky. Ako je to s trendom leopardieho vzoru túto jeseň?

Na jednu stranu by sme mohli povedať, že sa jedná o trend, ktorý sa začína dostávať do úzadia a začínajú ho nahrádzať trendy nové. Na druhú stranu sme si tiež iste zvykli, že na Slovensko sa trendy dostávajú pomalšie a ešte pomalšie ich mnohí prijímajú. Myslím, že jeseň je práve tým zlomovým obdobím, kedy si už takmer všetci na túto potlač zvykli a javí o ňu záujem viac ľudí.

Navyše ako ustálený trend si už môže dovoliť väčšiu nápaditosť a prepojenie s ostatnými trendmi sezóny. Tým je na príklad peplum. Čo hovoríte na leopardiu sukienku peplum?

Navyše dámy nie sú jediné, kto si môže leopardiu potlač dopriať. Aj pánska móda tento prvok uvítala a v jesenných kolekciách mu dáva tiež priestor.

Doplnky s leoparďou potlačou perfektne doladia jednoduchý outfit. Obľúbené sú najmä kabelky s leopardím vzorom alebo topánky. S tými sa stretávame v podobe členkových topánok s leoparďou potlačou, ale aj lodičiek alebo aj tenisiek.

V chladnejších dňoch najviac oceníme hrejivý kabátik. Leopardie prevedenie bude aj túto jeseň bežne k dostaniu.

Ďalšou variantou je jednoduchý svetrík, ktorý ponúka napríklad módna značka Zara.

Zdroj: www.asos.com , www.zara.com www.love-secondhand.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.