Šaty pre jeseň 2012 ponúkajú spústy možností!

Šaty pre jeseň 2012 ponúkajú spústy možností!

9. októbra 2012, šaty s prestrihmi, šaty, jeseň, jesenné šaty, peplum, sexy šaty, trendy šaty, trendy 2012, 2012, cvočky, šaty s opaskom

Sponzorovanej odkazy:

Na letné šaty už je predsa len trochu chladno, čo ale rozhodne neznamená, že sa šiat musíme vzdať úplne. Naopak, tohtoročná jeseň ponúka naozaj veľa možností čo sa strihov, prevedenia i farieb šiat týka a my sa v dnešnom článku na všetky aktuálne trendy z oblasti šiat pre sezónu jeseň / zima 2012/2013 pozrieme.

Vyfarbite sa!

Zabudnite na teraz na čiernu a šedú a nechajte sa očarovať trendy odtieňmi tejto jesene. Medzi nimi nemôže chýbať vínová, ktorá sa radí medzi hlavné hity novej sezóny, ďalej musíme spomenúť kobaltovo modrú, ktorá na šatách vyzerá absolútne úžasne, ale ponúkajú sa i ďalšie farby ako smaragdová, oranžová a broskyňová a dôležitú úlohu hrá i čisto biela. Staviť môžete aj na výrazne farebné detaily, príkladom môže byť napríklad kontrastný opasok.

Ukážte krivky!

Či už sa nám to páči alebo nie, tento rok na jeseň sa nosia šaty úzke, ktoré kopírujú ženské krivky a pôsobia sexy. Ešte viac naše boky a pás zvýrazní súčasný horúci trend s názvom peplum, ktorý môžeme vidieť na spúste šiat, a vyzerá jednoducho skvele. Nesie v sebe trochu slávnostnejší nádych, a tak sa skvele hodí aj na formálnejšie príležitosti.

Odhaľte kožu!

Ďalší z trendov velí odhaliť kožu, ale nie tak celkom! Často sa totiž v obchodoch môžeme stretnúť so šatami s najrôznejšími priestrihmi či priehľadnými alebo čipkovanými časťami, napríklad od pŕs hore. Takto strihané šaty pôsobia nepochybne zaujímavo a zvodne a rozhodne stoja za vyskúšanie!

Hladké i zdobené

Okrem už spomínaného zdobenia typu peplum môžete samozrejme zvoliť aj ďalšie varianty. Túto sezónu sa môžeme stretnúť predovšetkým s množstvom cvočkov, ktoré sa objavujú takmer na všetkom, trendy zostávajú aj viditeľné zipsy a tiež pruhy vo výrazných alebo kontrastných farbách vytvárajúce zaujímavé optické ilúzie. Stále sa stretávame aj s potlačou bodiek, alebo lastovičiek a veľa šiat je zdobených už spomínaným opaskom. Ako je vidieť, ponuka je veľmi pestrá, preto tohtoročnú jeseň na šaty rozhodne nezabudnime!

Zdroje: www.bershka.com , www.zara.com , www.tallyweijl.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.