Pozor! Military trend hlási comeback!

Pozor! Military trend hlási comeback!

3. októbra 2012, military, vojenský trend, army štýl, vojenský štýl, trendy, trendy jeseň 2012, jeseň 2012, kabáty, jesenné kabáty, zimné kabáty, šaty, doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Military trend zažíva tohtoročnú jeseň veľký comeback na módnu scénu. Bol in pred pár rokmi a teraz si ho návrhári všimli znovu, pridali pár nových detailov a razom tu máme jeden z hlavných hitov sezóny jeseň /zima 2012/2013.

Victoria Beckham, Salvatore Ferragamo, Jason Wu, MaxMara, Gucci a mnoho ďalších – tí všetci do svojich kolekcií zakomponovali prvky military. Či už sa jedná o khaki farbu, šnurovacie vysoké topánky či vypasované kabátiky, všetko sa tento rok vracia do módy a army prvky by nemali vašej pozornosti ujsť.

Army farby sú sexy!

Hoci to tak na prvý pohľad nemusí vyzerať, pôsobia military farby a vôbec celý tento štýl sexy. Olivovo zelená, khaki, tmavo modrá a čierna – to sú hlavné odtiene reprezentujúce army štýl. Na prehliadkových mólach sme tieto farby mohli veľmi často vidieť v kombinácii s červeným rúžom a výsledok vyzeral úžasne, nechajte sa inšpirovať!

Must-have: military kabát

Dá sa povedať, že kabát v military štýle je kúsok, ktorý z módy v skutočnosti nikdy nevyjde. Občas bude trendy viac, občas menej, ale nikdy s ním nešliapnete úplne vedľa. Čím sa vôbec kabáty v army štýle vyznačujú? Popri už spomínaných typických odtieňov sú to predovšetkým lesklé gombíky, často v dvoch radoch, vyššie goliere a tiež vypasované strihy. Stretnúť sa môžeme i s opaskami alebo kapsičkami na prsiach.

Máte chuť na army šaty?

Áno, v tomto štýle sa vyrába aj veľa šiat a aj tie vyzerajú perfektne. Krátky strih, olivová alebo khaki farba, opasok, zvýraznenie ramien alebo už spomínané kapsičky šatám veľmi pristanú, a keďže sa tiež vyznačujú úzkym strihom, zvýraznia ženské krivky a podčiarknu naše prednosti.

Vojenské doplnky

Doplnkov v army štýle je veľa, začať môžeme napríklad topánkami. Vyznačujú sa predovšetkým šnurovaním a bývajú väčšinou vyššie. Môžu byť síce aj ploché, ale oveľa elegantnejšie a lepšie vyzerajú s podpätkom, ku kabátiku v tomto štýle ideálne. Ďalej tu máme military kabelky s množstvom pásikov, ktoré by ale naopak mohli v kombinácii s oblečením v army štýle pôsobiť už trochu preplácane, skôr sa hodia napríklad ku koženej bundičke. Zabudnúť by sme nemali ani na šperky – k odtieňom zelenej sa hodia kľudne aj zlaté náramky či prívesky na krk.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.