Hodinky Prim na internete? Áno, Prím Cylinder 40 iba na Hodinky.cz

Hodinky Prim na internete? Áno, Prím Cylinder 40 iba na Hodinky.cz

6. januára 2011, hodinky, Prim, Hodinky.cz, priamka, hodinky Prim, Ogloj Chorchoj, Prim Cylinder 40

Sponzorovanej odkazy:

Asi len málokto nepozná českú stálicu v odbore hodinárstvo, ktorou je značka Prim. Takzvané priamky sa vyrábajú už po šesť desaťročí, zaobstarať si ich môžete ako k dennému noseniu, tak k výnimočným spoločenským udalostiam. Cez takmer monopolné postavenie na socialistickom trhu sa výrobcom hodiniek Prim podarilo ustáť aj hroziaci krach na začiatku deväťdesiatych rokov a záujem o svoje produkty, takzvané slovenské „rodinné striebro“, opätovne prehĺbiť. Kvalita, tradície a kontinuita hodiniek Prim, toto sú jednoznačne najzreteľnejšie dôvody, ktoré vedú čoraz väčší počet zákazníkov na obstaranie si niektorého z modelov hodiniek Prim.

Hodinky Prim konečne na internete

Kedysi bolo možné zakúpiť hodinky Prim len v kamenných predajniach. Dnes už je táto skutočnosť minulosťou. Vďaka spoločnosti Hodinky.cz, ktorá sa môže pýšiť najväčšími obratmi z hľadiska predaja hodiniek na českom internete, si ich môžete zaobstarať z pohodlia vášho domova. V ponuke sa nachádza kolekcia Prím Cylinder 40 z originálnej série Prím Arte 2010 dizajnované v štúdiu Ogloj Chorchoj. Kolekcia PRIM Cylinder 40 číta tri farebné varianty spoločenských hodiniek z nerezovej ocele konštruktéra Petra Andrše. Čierny číselník s iluminovaným indexmi je zakrytý safírovaným konvexným sklom a vhodne ho dopĺňa remienok z hovädzej kože. Nezameniteľnosť týchto hodiniek podčiarkuje aj originálny obal navrhnutý Janom Činčerom.

„Kolekcia Arte získala osobitné ocenenie v rámci 12. ročníka Exportnej ceny DHL HSBC CzechTrade za aplikáciu priemyselného designu, "hovorí Jana Zbořilová, obchodná riaditeľka Hodinky.cz a dodáva ďalší výpočet úspechov:“ Kvalita kolekcie bola potvrdená aj 2. miestom v súťaži Grand Czech dizajn. Značný záujem návštevníkov zožali tieto hodinky na výstavách Design Week v Miláne, na výstave v priestoroch Európskej Komisie v Bruseli, na Designbloku 2010 v Prahe a predovšetkým na 100% Designu 2010 v Londýne. Studio Olgoj Chorchoj realizovalo niekoľko unikátnych návrhov z rôznych oblastí industriálneho dizajnu a architektúry. Ich výrobky vystavujú a predávajú renomovanej galérie po celom svete.

Hodinky Prim klasické i moderné

Nové kolekcia priamok v modernom dizajne, ale aj retro kolekcie za využitia nových technológií a materiálov dnes vznikajú v spolupráci s českými dizajnérmi a novomestskými odborníkmi z oblasti výroby hodiniek. Hodinárska produkcia továrne Elton hodinárska, as v Novom Meste nad Metují sa rozvinula do dvoch hlavných línií – klasických radov spoločenských hodiniek Spartak, Diplomat, Pavúk, Linea a Elegant a moderných radov, ktoré vytvárajú poprední českí výtvarníci a dizajnéri ako Lenka Súkupová, Ján Jaroš či štúdio Ogloj Chorchoj.

Hodinky Prím si môžete kúpiť na www.hodinky.cz.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tomáš B.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.