Kožené bundy patria medzi veľké trendy jesennej sezóny

Kožené bundy patria medzi veľké trendy jesennej sezóny

2. októbra 2012, bundy jeseň 2012, jesenné bundy pánske, jesenné bundy dámske, kožená bunda, dámska kožená bunda, pánska kožená bunda, kožené bundy jeseň 2012, bunda z brúsenej kože, bunda imitácia kože

Sponzorovanej odkazy:

Niektorí z nás považujú kvalitnú koženú bundu za základ šatníka. Neutrálny model bundy môže v šatníku prežiť aj desiatky rokov. Stačí vybrať vhodnú farbu, strih a venovať koženej bunde náležitú starostlivosť. Vyžaduje ale dnešná doba neutrálne modely?

Je pravdou, že v súčasnej dobe sa originalite medze nekladú a naopak je žiaduce kombinovať zdanlivo nekombinovateľné. Populárne sú v jesennej sezóne punkové prvky a zaujímavé strihy. Bundy zdobené cvočkami aj inými prvkami ponúka na príklad značka Zara.

Dámske kožené bundy Mango

V obchodoch Mango sú tohtoročnú jeseň k dostaniu rozmanité strihy kožených búnd. Nechýba ani brúsená koža a modely v duchu aktuálnych módnych trendov. Na prvý pohľad nás zaujme rôznorodosť štýlov, farieb a originálnych detailov. V obchodoch aj na internetových stránkach tiež môžeme čerpať inšpiráciu, ako kožené bundy kombinovať a zladiť v perfektný outfit.

Pánske kožené bundy Mango

HE by Mango ponúkne aj pánom možnosť zakúpiť štýlovú koženú bundu. Mnohých určite poteší využitie nápletov, veľkého množstva vreciek a trendy prevedení.

Imitácia kože a bundy jeseň 2012

Pochopiteľne nie každý je priaznivcom kožených výrobkov. V tejto chvíli prichádza na rad varianta v podobe imitácie kože. Takéto bundy sú dnes bežne k dostaniu a nebudú chýbať ani v jesenných kolekciách značiek. Ako ukážku som vybrala pánsku bundu H & M v strihu „krivák“ a práve v prevedení imitácie kože.

Takmer totožná bunda je dostaniu aj v dámskom oddelení. Taktiež strih „krivák,“ len o niečo kratšia.

Imitácia kože umožňuje predajcom stanoviť nižšiu cenu, a tak k tejto variante (i s prihliadnutím k životnému prostrediu) pristupujú návrhári aj zákazníci čoraz častejšie. Od pravej kože sú také bundy na prvý pohľad na nepoznanie.

Pri bližšom prezretí aj ohmataní bývajú rozdiely rýchlo viditeľné. Najvýraznejším z nich je pravdepodobne rozdiel kvality spracovania a materiálu.

Zdroj: www.mango.com , www.bershka.com , www.zara.com , www.hm.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.