Jesenná kolekcia H & M

Jesenná kolekcia H & M

24. septembra 2012, H & M jeseň, dámske oblečenie, jeseň

Sponzorovanej odkazy:

H & M už dlho patrí k najobľúbenejším obchodným reťazcom na celom svete. Nakupujú v ňom celebrity i obyčajní ľudia, jeho veľká popularita už dávno stúpla aj na Slovensku. Základom ich úspechu je to, že prinášajú najnovšie módne kúsky za nízke ceny. Inak tomu nebude ani pri ich jesennej kolekcii, ktorá je veľmi vydarená. Čo si pre nás pripravili?

Rovnako ako mnohých iných návrhárov, dizajnérov H & M uchvátili 60.roky a „peter-panovské“ guľaté goliere, ktoré k nim neodmysliteľne patria. V kolekcii ich môžete nájsť požehnane, objaviť ich môžete na čomkoľvek, dokonca aj samostatne vo funkcii univerzáního náhrdelníku.

Na aké materiály sa tešiť?

Žiadne veľké prekvapenie sa nekoná. Nájsť môžete sukne, saká a kabáty z tvídu, výrazné postavenie má tiež koža, nájsť z nej môžete hlavne klasické KRIVÁKY a bundy. Vlna ako klasický „zimný“ materiál tiež nechýba. Hlavným ťahúňom celej kolekcie sú ale kúsky z materiálov s metalickými odleskami.

U jednotlivého oblečenia H & M sa príliš nedáva priestor tvarovaniu, najmä kabáty sú šité rovno a do určitej miery sú unisexové.

Farebná škála

Ak máte radi výrazné farby, asi vás sklamem. H & M v jesennej kolekcii vsadila skôr na osvedčené neutrálne a väčšinou tlmené farby – čiernu, šedú a hnedú, doplnené o žltú, vínovú, tmavo modrú a olivovo zelenú.

Blýskajte sa!

Ak ste ako straka a láka vás všetko trblietavé, určite si prídete na svoje. Okrem už spomínaných metalických efektov v kolekcii nájdete aj kúsky, ktoré na sebe majú kryštalické ozdôbky priamo našité, napríklad šiltovky, šaty alebo špeciálne ozdobné vestičky.

Aké doplnky budú in?

Určite ste už predtým zaznamenali „peplum trend“ u sukní, šiat a rôznych topov alebo kabátikov. Aj v jesennej kolekcii sa dajú nájsť, a to vo forme koženého opasku, ktorý efekt vyvoláva. Z kože v kolekcii tiež môžete nájsť dlhé rukavice siahajúce až takmer k lakťom. U šperkov zabudnite na minimalizmus a jemnú eleganciu, in je všetko masívne – od náušníc až po náhrdelníky.

zdroj: hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.