Trendy kabelky pre jeseň a zimu 2012

Trendy kabelky pre jeseň a zimu 2012

5. októbra 2012, kabelky, trendy kabelky, tašky, listové kabelky, jeseň 2012, trendy, zima 2012, 2012, veľké kabelky, kabelky s kožušinou, kožené kabelky, farebné kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Kabelky sú pre ženy jednou z vecí, ktorých nikdy nie je dosť. A pretože sa trendy každú sezónu menia, s jednou alebo dvoma kabelkami si nevystačíme v žiadnom prípade. Na rozdiel od topánok u nich nehrozia problémy so zlou veľkosťou, a tak sa stane naozaj ľahko, že sa do kabelky zaľúbime na prvý pohľad a proste si ju kúpiť musíme. Letné a plážové tašky už môžeme pomaly upratať do skrine na budúci rok a je teda na čase poobzerať sa po novej kabelke, ktorá nás bude zdobiť počas tohtoročnej jesene a zimy. Aby sme ale vybrali tú správnu (alebo správne), určite nebude od veci pozrieť sa na horúce tohtoročné trendy. Poďme teda na to!

Nechajte kabelku žiariť!

Farba hrá pri výbere kabelky dôležitú úlohu. Orientujeme sa tak podľa trendov, tak aj napríklad podľa farby kabáta, topánok a podobne. A aké farby sú tento rok na kabelkách najviac in? Keď opomenieme klasické farby jesene, akými sú čierna, hnedá a sivá, ktoré vďaka ich univerzálnosti nikdy z módy nevyjdú, bude jeseň v tomto ohľade veselá. Letia totiž výrazné farby ako tmavo žltá, kráľovsky modrá, alebo smaragdovo zelená. V kombinácii s tmavým kabátom vyzerajú úžasne!

Hit číslo jedna: kožušina

Kožušina sa stala jedným z hlavných trendov tohtoročnej sezóny a samozrejme sa nevyhla ani kabelkám. Kožušina dodá taške punc luxusu a elegancie. Objavuje sa ako v prírodných farbách, tak aj vo výrazných odtieňoch a rôzna je aj dĺžka chlpov. Hoci sú trochu náročnejšie na údržbu, vyzerajú tak úžasne, že za to rozhodne stoja!

Čím väčšie, tým lepšie

V poslednej dobe boli veľké tašky posunuté do úzadia, ale tohtoročná jeseň ich opäť dostáva na výslnie. Objemné kabelky sú späť a my, čo sme zvyknuté nosiť v kabelke všetko od laptopu, cez desiatu až po parfum, môžeme jasať.

Cez rameno!

Kabelky cez rameno sa stali vďaka svojej praktickosti veľmi obľúbenými a ich trend s nami pokračuje aj tento rok na jeseň. Keďže sú menšie, vyzerajú veľmi dobre vo výrazných farbách, potlačiach alebo s najrôznejším zdobením napríklad v podobe kamienkov či cvokov.

Stále trendy kože

Ďalším materiálom, ktorý tohtoročnej jeseni velí, je koža. Nosí sa na všetkom, ale pravdou je, že na kabelkách vyzerá naozaj skvele. Vybrať si môžete kožený lístoček, ale aj veľkú tašku, nosí sa v klasickej čiernej farbe, ale trendy sú aj farebné prevedenia, takže si môžete zvoliť koženú kabelku presne podľa svojho gusta.

Zdroj: www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.