Originálne šaty do tanečnej- nenechajte sa vtiahnuť do bežnej šedej tanečných večerov

Originálne šaty do tanečnej- nenechajte sa vtiahnuť do bežnej šedej tanečných večerov

8. októbra 2012, originálne šaty do tanečnej, šaty do tanečnej, originálne spoločenské šaty, šaty na ples

Sponzorovanej odkazy:

Šaty do tanečnej sú pre každú dievča veľmi dôležité. Ich výber však nie je nijako ľahký. Síce už uplynula značná doba, kedy som sama tanečnú navštevovala, ale dobre si spomínam, že zohnať originálne spoločenské šaty bol veľký problém. A tak som v očakávaní zasadla k internetu a začala pátrať po ponuke jednotlivých značiek. Zamerala som sa na obchody, ktoré môžeme bežne navštíviť ako je Orsay, Promod, Next a ďalšie. Aj keď viem, že sa na spoločenské a večerné šaty priamo nezameriavajú, ale dúfala som, že nájdem nejaké originálne kúsky. Návštevy salónov svadobných a spoločenských šiat totiž mnohokrát prinesú sklamanie. Nudné modely, ktoré sa nosia stále dookola. Veľké princeznovské šaty, saténové cukríky či iné „skvosty.“

Hľadala som niečo jednoduché a zaujímavé. Skôr som chcela objaviť šaty, ktoré majú zaujímavé detaily a lichotia postave.

Nasledovali značky Orsay, Lindex, Promod, ale nič vhodného do tanečnej. Na stránkach www.nextdirect.com som objavila dva zaujímavé modely. Jednalo sa o rovnaký strih, ale raz v krátkom a druhýkrát v dlhom prevedení.

Zaujímavé šaty sa dajú objaviť aj v ponuke značky Bershka. Mňa oslovili splývavé skladané šaty na ramienka v púdrovej farbe. Do spoločnosti by som ich ozdobila výraznými šperkami, ale zároveň by som sa v nich nebála vyraziť na dovolenku k moru.

Avšak týmto moje pátranie skončilo a otočila som sa k e-shopu Asos, kde som našla vhodných modelov najviac.

Potešila ma ponuka dlhých spoločenských šiat, ktoré sú na plesy ako stvorené.

Zároveň sa našli spoločenské modely vhodné na párty aj do tanečnej.

Asos ponúka Plus Size Dresses

Máte nejaké to kilo navyše a nedarí sa vám zohnať originálne plesové? E-shop Asos ponúka špeciálnu kategóriu Plus Size Dress, kde sa ukrýva veľa skvostných modelov. Mávame dojem, že každý faldík je potrebné náležite zamaskovať, a často preto volíme šaty à la „vrece.“ Návrhári si dnes vedia rady s kilami navyše a dokážu z nich vykúzliť hravo našu prednosť.

Avšak úzke minišaty by do tanečnej nemalo obliekať žiadne dievča, aj keby postave lichotili akokoľvek. O tom sme sa napokon už zmienili. Vhodná je dĺžka ku kolenám alebo ľahko pod kolená a splývavý strih. Takéto šaty umožnia pohodlné tancovanie a nebudeme sa zbytočne stresovať, či sa nám pri pohybe nepoodhalilo to, čo si neželáme.

Zdroj: www.bershka.com , www.nextdirect.com , www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.