Originálne členkové topánky pre jesennú sezónu

Originálne členkové topánky pre jesennú sezónu

1. októbra 2012, originálne členkové topánky, členkové topánky cvočky, členkové topánky zipsy, členkové topánky na podpätku, členkové topánky Zara, členkové topánky Bershka, ankle boots

Sponzorovanej odkazy:

Výber jesenných topánok nie je nikdy príliš jednoduchý. Hravé počasie nás väčšinou núti, či chceme alebo nie, zaobstarať si najmenej dva páry topánok. Do úvahy berieme funkčnosť i dizajn obuvi. Chceme sa pripraviť na večierky, kultúrne podujatia, ale zároveň sa snažíme vyvarovať situáciám, kedy vonku prší a my nemáme vhodnú obuv.

Tohtoročná sezóna už ale nie je na trendy toľko opatrná, a preto by sme do nej mali vstúpiť odvážne. Trendy sú nášivky, cvočky, zipsy aj iné výrazné prvky, ktoré vytvoria z jednoduchých topánok výrazný módny prvok. Pokúsme sa teda spojiť funkčnosť a módne trendy. Pri troške hľadania zaiste vypátrate originálne topánky, ktoré využijete pre viac príležitostí. Práve takými sa môžu stať členkové jesenné topánky.

Cvočky a zipsy zdobia jesenné členkové topánky

Dámska obuv má u nás stále väčšie zastúpenie. Stretávame sa tak s členkovými topánkami na podpätku, na platforme, v podobe športovej obuvi i v podobe elegantnej, na nízkej podrážke. Tento rok zdobia všetky takéto typy cvočky alebo zipsy. Dodávajú im špecifický look a nám napomôžu k dokonalej bodke celého outfitu.

Topánky s otvorenou špičkou si mnohokrát v jesenných dňoch nemôžeme dovoliť a ony na nás pritom tak smutne hľadia z botníku. Kúpte si členkové topánky s otvorenou špičkou, ktoré znosíte k úzkym džínsom, legínam i k sukni. Hravo zoženiete aj také, ktoré zdobia práve moderné cvočky.

Avšak niekedy stačí k docieleniu originality obyčajný zips, pracky alebo spony.

Pochopiteľne nejde o hit iba v dámskej móde. Páni si tiež môžu užívať do sýtosti punkových prvkov. Najviac sa objavujú cvočky a výrazné spony.

Originálne dámske pánske členkové topánky jeseň 2012

Niekedy nie je cvočkov a zipsov k originalite potreba. Na jeseň objavíme v obchodoch členkové topánky so zaujímavým tvarom špičiek, vykrojením, šnurovaním či podrážkou. Často sa tiež stretneme s materiálom brúsenej kože.

Najmä podpätok u dámskych členkových topánok môže úplne zmeniť ich ráz. Ešte pripomeniem jeden trend, a tým sú kované špičky, prípadne podpätky. Vídame ich u lodičiek aj balerínok a členkové topánky nemôžu byť výnimkou.

Zdroj: www.zara.com , www.bershka.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.