Čo ponúka Zara na jeseň 2012?

Čo ponúka Zara na jeseň 2012?

21. septembra 2012, Zara jeseň 2012, nová kolekcia Zara, oblečenie Zara

Sponzorovanej odkazy:

Značka Zara patrí do malej skupiny obchodov, kam si môžeme zájsť kúpiť oblečenie pre akúkoľvek príležitosť. Kolekcie bežne zahŕňajú basic kúsky aj elegantné puzdrové šaty a spoločenské obleky.

Oblečenie Zara takmer vždy pôsobí uvoľnene, nenásilne, ľahko sa kombinuje a ešte ľahšie dodá človeku sebavedomie. Jednotlivé kúsky mnohokrát pôsobia dojmom značkového oblečenia na vysokej úrovni a strihy perfektne padnú každej žene.

Tím návrhárov značky Zara sa aj v jesennej kolekcii vyznamenal. Je plná aktuálnych trendov i univerzálnych nadčasových kúskov.

Avšak je pravdou, že kolekcia obsahuje len málo kúskov vo výrazných farbách. Prevláda štýl army – zelená, béžová, hnedá. Strihy a nápady sú veľmi zaujímavé, ale farebnosť podľa môjho názoru mohla byť ešte vydarenejšia.

Cvočky všade, kam sa pozrieme

Myslím, že nikto tento rok nemôže prehliadnuť trend cvočkov. Tieto punkové detaily si získavajú naše srdce, a tak sa pomaly nebojíme trochu odviazať.

Cvočky na kabelke asi nikoho toľko neprekvapia, ale tento rok si ich užijeme predovšetkým na topánkach a bundách. Tento trend si pochopiteľne ani značka Zara nemohla nechať ujsť.

Trendy kabáty, saká a bundy – pánske aj dámske

V jesenných dňoch potrebujeme mať vždy pri ruke dobrú bundu. V obchodoch Zara nájdeme predovšetkým bundy kožené a džínsové.

Veľká ponuka zahŕňa aj saká z rôznych materiálov s mnohými peknými detailmi. Pochopiteľne sú k dostaniu aj úplne jednoduché klasické saká.

Prevedenie kabátov je snáď až dokonalé. Hodia sa na každodenné nosenie k elegantnému aj športovejšiemu oblečenie. Saká aj bundičky majú nápadité strihy a dobré spracovanie.

Svetre – asymetrické, voľné i klasické

Kolekcia svetrov sa tiež bravúrne vysporiadava s módnymi trendmi. Na niektorých opäť nechýbajú cvočky a často im dominuje asymetrický strih.

Svetre pletené, na gombíky, s výstrihom do písmena V … a ešte oveľa viac. Ponuka je tak veľká, že nie je ľahké si vybrať. Nájdeme v nej elegantné svetre do práce aj svetre na bežné nosenie. Trendy a originálne svetre samozrejme tiež nechýbajú.

Štýlové nohavice Zara v kolekcii jeseň 2012

Originálne dámske a pánske nohavice potešia najmä milovníkov módy a alternatívneho štýlu. Máte rady tepláky? Smelo do nich, stále sú in a ešte viac v mužskom prevedení. Tento rok platí každopádne pravidlo – keď nohavice, tak veľmi úzke.

To platí aj pre nohavice dámske. Smelo teda do strihu skinny!

Taktiež nohavice so zníženým sedom. Usadili sa pevne v módnej sfére a zrejme len tak nezmiznú.

V obchodoch Zara čakajú horúce jesenné trendy, tak hurá za nimi!

Zdroj: www.zara.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.