Módny návrhár princezien - Max Azria

Módny návrhár princezien - Max Azria

23. novembra 2010, Max Azria, BCBGMAXAZRIA, BCBGMAXAZRIA Runway, BCBGMAXAZRIAGROUP, BCBGeneration, Rodeo Drive, Lubov Azria, šaty, sukne, šperky, kabelky, topánky, čižmy, črievice, Herve Leger, Lindsay Lohan, Rihanna, Kate Winslet, Catherine Zeta-Jones, Jennifer Lopez, Beyoncé Knowles, New York Fashion Week

Sponzorovanej odkazy:

Veľmi uznávaný americký módny návrhár Max Azria je pôvodom Tunisan, ale k jeho veľkému šťastiu sa rodina presťahovala do centra módy – do Paríža. Jedenásť rokov navrhoval Max Azria v Paríži radu oblečenia pre ženy a potom sa odsťahoval do kalifornského Los Angeles, kde len začala celá jeho módna kariéra. Po ôsmich rokoch tu vytvoril svoju prvú módnu značku BCBGMAXAZRIA a jeho prvá kolekcia niesla názov BCBGMAXAZRIA Runway a bola prvýkrát predstavená na New York Fashion Week. V súčasnej dobe existuje viac než 550 BCBGMAXAZRIA butikov po celom svete. Do svojho obchodovania zapojil Max Azria takmer celú svoju rodinu. Svoju ženu Lubov Azria urobil šéfdesignérkou módneho domu BCBGMAXAZRIAGROUP a svojho syna Joyce Azria menoval generálnym riaditeľom BCBGeneration. Modely od značky BCBGMAXAZRIA sa veľmi často objavujú na červenom koberci, a to vďaka svojim obľúbenkiniam, ktorými sú napríklad slávne hviezdy Beyoncé Knowles, Jennifer Lopez, Catherine Zeta-Jones alebo Kate Winslet.

Roku 1998 získal Max Azria aj módny dom Herve Leger. Až v apríli 2007 značku Herve Leger obnovil pod vlastným dizajnom, vďaka čomu vzrástla jej popularita. A ešte toho roku bol otvorený butik Herve Leger na známej Rodeo Drive v Beverly Hills. Slávnymi nositeľkami značky sú herečka Lindsay Lohan, Rihanna alebo Kate Bosworth.

Oblečenie Max Azria

Módní Návrhár Max Azria sa sústreďuje na ženskú krásu, a preto aj v jeho kolekciách prevládajú ženské modely – prevažne šaty a sukne. Max si ani moc nepotrpia na pestrosti farieb a jeho modely sú robené skôr v konzervatívnych farbách čiernej, bielej, šedej či hnedej. Ojedinelé sú možno jeho jarnej kolekcie, do ktorých trochu pestrých farieb pridáva. Väčšina jeho modelov je skôr spoločenských a zrejme preto je aj jeho značka vyberá pre červené koberce. Šaty z jeho kolekcií vyžarujú ľahkosťou a eleganciou a sú určené pre všetky vekové kategórie žien.

Topánky, kabelky šperky

Topánky od Maxa Azria sú tiež plné ženskosti. Hodí sa vám nielen do spoločnosti, ale taktiež aj pri bežnom nosení, sú veľmi praktické a nechýba im originalita. Všetky sú samozrejme vyrábané len na vysokom podpätku, a to do všetkých ročných období. Kolekcie sú plné všetkých typov topánok od jemných črievičiek až po zimné čižmy.
Kabelky sú tiež veľmi všestranné. Sú uplatitelné v každej príležitosti. Výber je z kabeliek veľkých i malých, spoločenských aj bežných. U Šperkov sa jedná o veľmi precíznu prácu. Či sú to náušnice, náramky či prstene, všetky sú čarovné a jemné. Aj keď sa nejedná o pravé zlato, nevyzerajú lacno. A že je z čoho vyberať!

Zdroj: www.bcbg.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii módni návrhári.