Červená a vínová - farby jesene 2012!

Červená a vínová - farby jesene 2012!

20. septembra 2012, červená, vínová, jeseň 2012, farby jesene, dámske jesenné topánky, dámske kabelky, dámske saká, jesenné bundy, nohavice, svetre, maxi svetre

Sponzorovanej odkazy:

Po kombinácii čiernej a bielej je tu hneď ďalší fashion trend tejto jesene a tým sú farby červená a vínová. Tieto dve farby nie sú tak často kombinované, a preto aj ťažko nájdete nejaký červeno- vínový obleček, ale môžete v týchto dvoch farbách kombinovať viac typov oblečenia spoločne s topánkami a módnymi doplnkami. Červená a vínová sú skutočne skvelými farbami a môžeme byť rady za to, že budú na jeseň 2012 v kurze, pretože pristanú každej žene. Nezáleží na farbe vlasov ani pleti. Brunetky s tmavšou pleťou aj ryšavky s vyblednutou pleťou sa ani jednej z týchto farieb nemusia obávať.

Svetre a svetríky

Jedným z druhov oblečenia, ktoré bude na jeseň potrebné, sú svetre. Túto jeseň sa budú nosiť všetky druhy svetrov a svetríkov. Stále in zostávajú po minulej sezóne zapínacie svetríky a novinkou sú nezbedné „vyťahané“ maxi svetre. Tie pôsobia skutočne roztomilo a krásne vás zahrejú. A ak je aspoň vaša mamička alebo babička rovnaká ako tá moja a je jej ľúto niečo vyhodiť, nejaký ten „vyťahaný“ sveter u nej v skrini rozhodne nájdete.

Bundy a saká

V skorých ranných a neskorých večerných hodinách bude potrebné siahnuť aj po teplejšej bundičke alebo sačku. Niektorým ženám, ktoré chlad neznášajú tak dobre, hold svetrík stačiť nebude. Bundy červenej a vínovej farby vyzerajú veľmi originálne a nevšedne. Zaručene sa v nich nestratíte a v dave budete vyčnievať. Veľkou výhodou bude, že si konečne budete môcť kúpiť červenú či vínovú kabelku alebo topánky rovnakej farby! Pretože k nim už budete mať, čo nosiť.

Nohavice

červených a vínových nohavíc musí byť na prvý pohľad unesená snáď každá žena, pretože sú jednoducho fantastické. Žiadnemu inému oblečenie podľa môjho názoru tieto farby nepristanú tak, ako nohaviciam. Na jeseň sa budú nosiť predovšetkým nohavice úzke v akejkoľvek dĺžke. Takže na nič nečakajte a pre nejaké červené alebo vínové si do obchodu rovno skočte!

Kabelky

Bez kabelky sa nezaobídete žiadnu sezónu, to vie snáď každá z vás. Neviem, čím to je, že so sebou potrebujeme nosiť o toľko viac vecí, než muži. Sme hold oveľa náročnejšie. Ešte že tak, inak by textilný priemysel stratil značnú časť svojej marže. Červené a bordové kabelky sú určite už mnohým ženám známe a niektoré z vás ich určite aj vlastnia. Takže je len dôležité vedieť, že túto jeseň sú v móde, preto sa s ich predvádzaním snažte oveľa viac ako inokedy!

Topánky

Veľkou závislosťou pre všetky ženy sú topánky. Potrebujeme ich stále viac, aj keď už nám teda noha nerastie. Sme nimi posadnuté tak veľmi, že sa nám aj stane, že si ich kúpime a obujeme si ich len raz, a to napríklad len pri ich skúšaní v obchode. Ak sa to rozhodnete s červenými alebo vínovým topánkami túto jeseň skúsiť, určite to nebudete mať ľahké s ich zohnaním. Ak ich ale predsa len niekde nájdete, ich nosenie bude stáť za to. Nezabudnite ich správne zladiť.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, kabelky a tašky a topánky, obuv.