Dámska parka, najlepšia hrejivá voľba

Dámska parka, najlepšia hrejivá voľba

7. októbra 2012, dámska parka, dámske parky, bundy, dámske bundy jeseň 2012, jesenné bundy, jesenné dámske bundy, asos, parka

Sponzorovanej odkazy:

Parka v sebe spája elegantný kabát a športovú bundu. Je vhodná na prechádzky do prírody alebo aj na nosenie do práce. Ak ste nepodľahli čaru prešívanej pérovej bundy alebo kabátu, bude pre Vás parka to pravé, pretože nepridáva na objeme a vďaka sťahovaniu v páse utvára štíhlu siluetu.

Donedávna boli oveľa viac obľúbené krátke kabátiky a bundy, ale jesenné parky si získavajú čoraz väčšiu obľubu. Nie je to len tým, že sa v obchodoch objavujú každý rok krajšie a prepracovanejšie modely, ale je to aj ich hrejivých vlastností. Parka zakrýva veľkú plochu tela, celé bedrá, zadok a stehná až ku kolenám.

Parka je mnohokrát vybavená vnútorným odnímateľným kožušinovým pásom pozdĺž zipsu, ktorý vyzerá rozopnutý úplne dokonale. Ak sa však ochladí, môžete kožušinový pás, ktorý je k parke pripevnený suchým zipsom, zobliecť a parku stiahnuť v páse. Kožušina by po zapnutí parky pridávala zbytočne na objeme.

Lesklá parka síce vyzerá štýlovo, ale bohužiaľ môže pridať nejaké to kilo navyše, naproti tomu matný povrch vyzerá oveľa viac elegantne. Praktické sú tiež parky vo vojenskom štýle v rôznych odtieňoch.

Parka s kožušinovým lemom pozdĺž kapucne vyzerá veľmi štýlovo, hodí sa ale viac do zimného obdobia, ktoré prináša snehové prehánky. V daždivom počasí viac uplatníte slabšiu nepremokavú parku s kapucňou a parka s golierom síce váš účes v nepriaznivom počasí neochráni, ale je veľmi trendy. Najlepšou voľbou je čierna farba parky, pretože je ako univerzálna farba flexibilná. Farbám by ste sa však nemali brániť! Tento rok skúste napríklad bielu, fuchsiovú, fialovú, tmavo modrú alebo vzorovanú.

Možné návrhy, ako nosiť parku

Úzke nohavice, flanelová košeľa, parka a vysoké nazúvacie topánky

Vzorované legíny, dlhý jednofarebný sveter a rozopnutá parka

Úzke čierne nohavice, parka vo vojenskom štýle a členkové topánky s kožušinou

Sukňa o niečo kratšia ako dĺžka parky, pančuchy a čižmy

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.