Fashion trends: Luxusné kombinácie čiernej a bielej

Fashion trends: Luxusné kombinácie čiernej a bielej

29. septembra 2012, dámske saká, dámske nohavice, legíny, čierno-biela, jesenné bundy, kabelky, jeseň 2012, trendy 2012

Sponzorovanej odkazy:

Príchod novej sezóny prináša plno zaujímavých vecí, že ani nemáme čas všetky postrehnúť. Kolekcie všetkých módnych značiek na jeseň 2012 sa rozpredávajú už od začiatku augusta a nie je ľahké si vybrať. Mám pre vás ďalší trend tohtoročnej jesene, ktorý nie je „označkovaný“ ! Jedná sa o kombináciu farieb čiernej a bielej, ktorú máme všetci tak radi. Na jeseň 2012 poletí, takže máme veľké šťastie.

Tričká

Tričiek a ďalších horných dielov oblečenia nie je nikdy dosť, pretože sú stále potrebné. Čierno-biele tričká pôsobia veľmi elegantne, ale tiež zmyselne. Veľmi hojne sa predávajú „väzenské“ prúžkované tričká. Potom máte na výber aj medzi tričkami s potlačami a rôznymi anglickými nápismi. Jedno je jednoducho isté. V čierno-bielom tričku určite nebudete vyzerať ako šedá myška.

Svetríky

Na jeseň si bude samozrejme nutné zaobstarať aj nejaké tie slušivé svetríky. Je jedno, či to budú huňaté svetre s rolákom alebo ľahké zapínacie svetríky. Všetky budú tento rok in a to predovšetkým tie čierno-biele! Nie je medzi nimi taký výber ako u tričiek, ale určite si nájdete pre seba ten pravý.

Nohavice

Do skrine už budeme musieť upratovať krásne ľahké letné sukienky a pomaly sa obzerať po nohaviciach, ktoré nás v chladných skorých a neskorých hodinách zahrejú. Čierno-biele nohavice a legíny nadchnú určite každého. Sú roztomilé a dajú sa skvelo kombinovať. Veľmi pekné sú v spojení s jednofarebným tričkom či iným vrchom. Viac tak na vašom tele vyniknú.

Bundičky

Leto ešte neskončilo, a preto vás nechcem dopredu veľmi strašiť, ale chladné počasie príde už čoskoro. Bundičiek a ľahkých sačok bude asi potrebných viac, než očakávame. To ale vôbec nevadí, pretože čiernobiele bundičky a saká sú proste na zožratie. Na prvý pohľad sú veľmi elegantné, ale ak si s nimi pohráte, dokážete robiť zázraky. Vôbec nebude vadiť, keď si k nim vezmete nezbedné roztrhané tmavé rifle, topánky bez podpätku a to celé ešte doplníte trendy klobúčikom. Razom máte úplne nový model.

Kabelky

Najdôležitejší módny doplnok nás žien je bezpochyby kabelka. Čierno-bielu kombináciu majú ženy vôbec úplne najradšej, pretože sa hodí takmer ku všetkému. Odjakživa sa kabelka ladí s topánkami, ktoré sú v mnohých prípadoch tiež buď čierne, alebo biele. Takže vyberajte si kabelky malé i veľké. Hlavne, že budú čierno-biele!

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a kabelky a tašky.