Mango jeseň 2012 - kolekcia plná štýlu, trendov a farieb

Mango jeseň 2012 - kolekcia plná štýlu, trendov a farieb

19. septembra 2012, Mango oblečenie, Mango jeseň, sako Mango, peplum, jeseň kolekcia Mango

Sponzorovanej odkazy:

V kolekciách Mango sa pravidelne objavujú aktuálne módne trendy. Značka kladie dôraz aj na elegantnú módu, ktorá nikdy nemôže chýbať. A inak tomu nie je ani v jesennej kolekcii 2012.

Jeseň 2012 sa u mnohých značiek prejavil v duchu army štýlu a mnohých military prvkov (najmä pri strihoch bundičiek). Army zelená, tlmené odtiene béžovej a hnedej … až sa niektoré zo značiek dostávajú do akejsi ponurosti. To však neplatí pre značku Mango. Aj keď určité prvky army štýlu tu tiež nájdeme, kolekcia je pestrá a živelná.

Rozhodne nechýbajú výrazné farby, čo v jesenných kolekciách tiež nie je úplne bežné. V obchodoch Mango v septembri prevažuje ružová, výrazná modrá alebo všelijaké odtiene červenej.

Módne trendy v jesennej kolekcii Mango

Tento rok sa jednoznačne nosia cvočky, a to úplne na všetkom. Mango ponúka opasky aj iné doplnky priamo posiate cvočkami, ale aj tričká, ktoré sú zdobené cvočkami len veľmi decentne. Veľmi elegantne pôsobia napríklad jednoduché čierne šaty s umiestnením cvočkov na ramene. Zaisťujú tu zaujímavý prvok, ktorý však nie je k malým čiernym rušivý.

Aj trend kožených bundičiek je v Mangu patrný. Avšak zároveň sa stretneme s veľkým výberom elegantných sák alebo džínsových bundičiek. Saká nájdeme ako v klasickej bielej a čiernej, tak aj vo výrazných tónoch modrej či červenej.

V letných kolekciách zažiaril trend peplum. Volánik v páse upadol po 40tych rokoch do zabudnutia a teraz sa teší slávnemu návratu na módnu scénu. Nadšenie z peplum pretrvalo aj do jesennej kolekcie a v obchodoch Mango sa s ním stretnete predovšetkým v podobe blúzok, sukní a šiat.

Mango ponúka oblečenie pre každú príležitosť – do práce, na nákupy, na večierok, aj na bežné každodenné nosenie. V jesennej kolekcii sa objavujú predovšetkým svetre a medzi nimi aj svetre z príjemného kašmíru.

Na módnu scénu sa pomaly vracajú menčestrové nohavice a stále sa na nej držia chlpaté vesty.

Kolekcia Mango jeseň 2012 je farebná, trendy a plná nápadov. Paleta farieb sa pohráva s našou fantáziou. Strihy a rôzne štýly prebúdzajú tvorivosť. Čo tak vyskúšať široké nohavice, jednoduché svetre alebo výrazné košele?

Zdroj: www.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.