Ako vždy veľmi elegantná a ženská - Kolekcia Orsay jeseň 2012

Ako vždy veľmi elegantná a ženská - Kolekcia Orsay jeseň 2012

13. septembra 2012, jeseň 2012, Orsay, jesenná kolekcia, sukne, šaty, džínsy, nohavice, módne doplnky, saká, bundy, kabát, plisované, puzdrové sukne

Sponzorovanej odkazy:

Veľmi obľúbená a známa dámska značka na Slovensku, Orsay, už je tu s novou jesennou kolekciou! A skutočne je na čo sa tešiť! Orsay sa vo svojej jesennej kolekcii naozaj predviedla. Ponúka vám nekonečne veľa druhov všetkého oblečenia a módnych doplnkov, ktoré budete na jeseň potrebovať. Ak sa rozhodnete zaplniť svoj ​​šatník oblečením práve z jesennej kolekcie od Orsay, nezávidím vám to vyberanie, pretože naozaj nebudete vedieť, čo si vybrať. Samozrejme by ste si najradšej vzali všetko. Poďme sa na to spoločne pozrieť!

Tričká

Tričká budú určite nevyhnutným kúskom aj na jeseň. September je väčšinou ešte teplý a pod ľahké sačká, džínsky alebo ľahké bundičky sa nám budú hodiť. A tričiek nie je predsa nikdy dosť! Orsay vo svojej jesennej kolekcii pre tento rok stavila na klasiku. Tričká sú väčšinou strohé bez žiadnych veľkých príkras. Dominuje farba biela a čierna, ktorých kombinácia bude túto jeseň v kurze! Rukávy si pri tričkách od Orsay budete môcť vybrať akékoľvek – krátke, trojštvrťové alebo dlhé. Veď som písala, že ten výber bude ťažký!

Svetríky

Konečne po lete môžu prísť na rad aj svetríky. Rovnako ako minulý rok budú letieť skôr ľahké a zapínacie svetríky ako tie huňaté svetre. Orsay si svoju jesennú kolekciu svetríkov trochu prifarbila, a to predovšetkým farbami ako sú tyrkysová, oranžová, ružová, červená alebo modrá. V obchodoch Orsay nájdete aj jesenné svetre s rolákom.

Bundy

Nedá sa nič robiť, ale v jesenných večeroch a ránach už budú potrebné nejaké tie ľahšie bundičky. Nemajte ale strach. Bundy a sakájesennej kolekcie Orsay sú štýlové. Orsay je, ako vieme, značka, ktorá dbá na ženskú eleganciu, a preto jej jesennej kolekcii dominujú dámske saká. Z bundičiek tu potom budete mať na výber kožené aj látkové. Ak ale dávate prednosť kabátikom, tiež si prídete na svoje.

Nohavice

nohavíc je to jasné skoro v každej sezóne. Džínsy sú zaručenou klasikou a ďalej potom Orsay stavila na nohavice z rôznych umelých vlákien. Nohavice s veľkými zvonmi v tejto kolekcii rozhodne nenájdete, pretože Orsay túto jeseň nosí rúry a mrkváče. Dĺžky nohavíc tu nájdete ale všetky, nech sú to úplne dlhé, nad členky aj trojštvrťové.

Sukne

Jediný druh oblečenia, ktorý ženy rozlišuje od mužov (aj keď v dnešnom módnom svete si už nemôžete byť istí ničím), je sukňa. Každej žene dodá na kráse, takže je jasné, že ich jesenná kolekcia Orsay bude obsahovať. Sukne sú skutočne ženské a veľmi pekné. Najviac samozrejme budú letieť sukne v dĺžke midi, ktorá je tento rok najviac v móde. Za najlepšie sukne pre svoju kolekciu Orsay zvolila plisované, puzdrové a kolesové. Určite sa vám ale zapáčia ich farby. Jeseň sa v nich totiž začína pomaly prebúdzať.

Šaty

Ako som už spomínala, Orsay je zástancom elegancie, takže má vo svojej jesennej kolekcii aj šaty. Aj keď na jeseň ešte plesová sezóna nezačína, budete si ich môcť schovať na zimu. Pri dobrej kombinácii s pančuchami, legínami, svetríkmi a bundičkami ich ale dokážete využiť aj na jeseň. Práve z týchto šiat od Orsay sa dajú vytvárať skvelé modely.

Módne doplnky

Módne doplnky nesmú chýbať v žiadnej kolekcii, takže ani tu. Orsay si myslí, že najdôležitejšími sú kabelky, opasky a šatky, pretože iné doplnky v jesennej kolekcii nenájdete. Všetko je veľmi vkusné a robené tak, aby vám to ladilo s oblečením, ktoré si v tejto kolekcii kúpite. Ak teda neholdujete nakupovaniu (o čom silne pochybujem) alebo skôr, keď ste na nákupe s partnerom a už vás nebaví sa pozerať na jeho výraz v tvári, môžete si v jednom obchode Orsay nakúpiť všetko, čo k svojim šatám, tričku, nohaviciam potrebujete.

Zdroje: www.world.orsay.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.