Dámske bundy jeseň 2012 - kožené, džínsové ale aj športové

Dámske bundy jeseň 2012 - kožené, džínsové ale aj športové

14. septembra 2012, bunda Mango, bunda Zara, jesenná bunda, kožená dámska bunda, krivák, džínsová bunda, športová dámska bunda

Sponzorovanej odkazy:

Jesenná sezóna síce ešte neprepukla, ale práve teraz je najvhodnejší čas ukoristiť perfektnú jesennú bundu. Butiky aj módne reťazce vybaľujú každý deň nový tovar, medzi ktorým sa blyštia nové modely dámskych búnd. Môžeme pochopiteľne vyčkávať atraktívne zľavy, a zároveň počítať s faktom, že výber bude limitovaný.

Čo ponúkajú známe módne značky vo svojich kolekciách – aké budú tohtoročné dámske jesenné bundy?

Dámske jesenné bundy Zara

Značka Zara tento rok stavila na kožené bundy, džínsový a military štýl jesenných bundičiek. Na bundách nájdeme mnohokrát cvočky, ktoré im dodajú punkového ducha, džínsky majú zase decentne ošúchané pranie a držia sa klasického strihu. V ponuke nájdeme aj tzv. KRIVÁKY. A aby sme mali trendy ucelené, bundy značka kombinuje často s nohavicami so zníženým sedom.

Dámske jesenné bundy Mango

V obchodoch Mango nás poteší veľmi široká ponuka dámskych kožených búnd, ktoré ponúka v rôznych strihoch a farbách. Najčastejšie sa objavuje neutrálna čierna a hnedá farba. Bundy zdobia prevažne zipsy a väčšie goliere.

Aj Mango v jesennej kolekcii ponúkne džínsové bundy v tmavých aj svetlých praniach.

Dámske jesenné bundy Bershka

Hravá a mladistvá Bershka prichádza v novej kolekcii s veľkým výberom jesenných búnd. Kožené dámske bundy majú originálne strihy a dôraz je ďalej kladený na výrazné detaily.

Rovnako tak džínsové bundy dvíhajú krídla kreativity a odpútavajú sa od klasickej modrej džínsoviny a taktiež sa im dostáva zaujímavých prvkov zdobenia. V jesennej kolekcii Bershka sa objavujú aj kúsky s výrazne svetlou džínsovinou.

A čo športové dámske bundy? Aj tie sa v obchodoch Bershka pomaly objavujú.

Jesenné dámske bundy 2012 teda zahŕňajú najmä kožené bundy, často v strihu „krivák“ a zdobené cvokmi. Úspešným návratom stále prechádzajú džínsové bundy, u ktorých sa dáva prednosť klasickému prevedeniu a nepatrným detailom. V ponuke značiek nájdeme aj jednoduché športové a elegantné jesenné bundy.

Zdroj: www.mango.com , www.zara.com , www.bershka.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.