Kolekcia Lanvin pre H & M konečne odtajniť!

Kolekcia Lanvin pre H & M konečne odtajniť!

9. decembra 2010, Lanvin, H & M, H & M a Lanvin, Lanvin for H & M, Lanvin pre H & M, Alber Elbaz

Sponzorovanej odkazy:

Tak dlho očakávaná kolekcia Lanvin pre H & M je konečne tu. Tí z vás, ktorí sa nemohli dočkať boli iste nabudení videom, ktoré vyšlo doslova pred pár dňami, od včerajška je však k zhliadnutiu celá kolekcia i s cenami, kompletná kampaň nafotená Davidom Simsom a lookbook, ktorý obstaral fotograf Stéphane Gallios a v šatách z kolekcie Lanvin mu zapózovala Irina Lazareanu a Vincent Olivieri.

Hoci je video v obehu sotva dva dni a samotná kolekcia je k videniu iba pár hodín, módny fanúšikovia sa už stihli rozdeliť na dva, možno na tri tábory. Jedni sú skutočne nadšení a kolekciu plnú farebných šiat, rozkošných črievičiek a motýlikov už teraz zbožňujú, druhí sú zhnusený nad tým, ako lacno podľa nich kolekcia vyzerá a tí tretí, ku ktorým sa radím aj ja, sú rozvážnejší a radšej si počkajú až na to , ako budú dané šaty a doplnky vyzerať v reáli a až po tej si urobia poriadny úsudok.

Pravdou je, že po zhliadnutí naozaj skvelého až trochu šialeného videa som si hovorila, že je to naozaj vydarená, farebná a veselá kolekcia plná vtipu, a pritom stále sexy. Pri väčšine kúskov som si však nedokázala predstaviť, kam by som si ich vzala a popravde ma okrem naozaj úchvatných topánočiek nič nenadchlo natoľko, že by som si pre to do H & M musela bežať s niekoľkohodinovým predstihom. Pri pohľade na celú kolekciu a hlavne potom na ceny jednotlivých kúskov (šaty stoja napríklad 149 eur), mi zase vŕta hlavou z akého materiálu budú šaty vyrobené. Dúfajme, že pri takejto cene sa Elbaz a H & M zmohol na niečo lepšie, ako je viskóza. Avšak ako samotné video tvrdí, šaty Lanvin sú viac ako diamanty a navyše ich môže nosiť každá žena bez rozdielu veku.

Na prvý pohľad vyzerá kolekcia naozaj úžasne a ako som už povedala, obzvlášť sa teším na topánočky, ktoré vyjdú na 79, 95 euro. Musím tiež uznať, že na rozdiel od iných kolaborácií je táto kolekcia naozaj obsiahla, ponúka 48 odevov a doplnkov pre ženy a 36 pre mužov, a to od šiat, sukní a tričiek cez kabáty až po topánky, kabelky, náramky a náhrdelníky.

Ak patríte medzi prvú alebo tretiu skupinu zmieňovaných vyššie, môžete sa na kolekciu ísť pozrieť 23. novembra do pražského Myslbek, kde by mala byť k dispozicii dámska aj pánska časť. Nakoniec malá návnada od samotného tvorcu kolekcia Alber Elbaz , ktorý povedal: „Raz mi jedna moja priateľka povedala, že zakaždým keď má na sebe šaty Lanvin, zamiluje sa do nej nejaký muž.“

*** Kampaň Lanvin for H & M Lookbook *** 

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.