Humanic jeseň 2012

Humanic jeseň 2012

15. septembra 2012, jeseň 2012, Humanic 2012

Sponzorovanej odkazy:

Jesenná kolekcia obľúbenej značky Humanic ovinie dámske nohy vintage vánkom dávnych čias a súčasne im ponúkne aktuálne must have trendy sezóny. Páni si môžu vyšliapnuť do jesenných dní v štýle heritage aj denim. Vydrená kolekcia prináša (ako už je zvykom) aj casual kúsky pre bežné nosenie, ktoré nepodliehajú príliš trendom a držia si svoju nadčasovosť.

V obchodoch Humanic vždy pokocháte ženské oko. Vstúpite do obchodu a hneď uvidíte na jednej strane elegantné lodičky, na strane inej pohodlné botasky, v ďalšom kúte vás lákajú poltopánky a zabudnúť nemožno na všadeprítomné papuče, hoci aj na domáce nosenie. Predajne Humanic skrátka vždy ponúkajú široký sortiment, z ktorého si možno väčšinou dobre vybrať.

Ani mužské pokolenie nezúfa a vyberá z elegantných poltopánok, značkových tenisiek alebo trendy kotníčkových topánok.

Ale kolekcia jeseň 2012 ponúka niečo oveľa viac. Srší z nej módnosť, štýl, osobitosť a zanedbané rozhodne nie sú aktuálne trendy.

Dámska kolekcia Humanic 2012

Kolekcia Vintage glamour je inšpirovaná elegantným štýlom 70. rokov a vracia tak na predajné pulty širšie podpätky a okrúhle špičky. Topánky sú kombinované predovšetkým s výraznými farebnými pančuchami a dostávajú tak moderný ráz.

Celý look možno doladiť pomocou „Funky“ kabeliek a alebo vytvoriť elegantný mestský štýl pomocou ostatných „city“ kabeliek.

Kolekcia Jet set prináša pravé must have kúsky tohtoročnej jesene. Medzi ne patria napríklad lodičky so cvočkami. Trendy sú aj priehľadné alebo strieborné podpätky – aj tie Humanic v jesennej ponuke predstaví zákazníkom.

Pánska kolekcia Humanic 2012

Kolekcia Denim Rush prináša originálne kúsky od známych značiek ako je Vans alebo Converse. Na jeseň by vám rozhodne nemali chýbať topánky sneakers s vyvýšenou podrážkou.

Najvyššiu eleganciu si možno dopriať s kolekciou Heritage, ktorá sa síce inšpiruje staršími trendmi, ale ponúka veľmi modernú a kvalitnú obuv.

Casual móda vyžaduje predovšetkým pohodlné oblečenie aj obuv. Humanic pridáva k pohodliu ležérny a trendy štýl.

Zdroj: www.shoemanic.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.