Kvetinová potlač na jeseň? Prečo nie!

Kvetinová potlač na jeseň? Prečo nie!

12. septembra 2012, kvetinová potlač na jeseň, kvetinový vzor, H & M, Mango

Sponzorovanej odkazy:

Kvetinová potlač si získala rýchlo mnoho nadšencov. Najmä v kombinácii s vintage retro štýlom začala jej hviezda slávy rýchlo stúpať k výšinám. Roztomilé korzety, šaty, voľné letné nohavice a ležérne pánske košele. Nejedná sa však o trend, ktorý by chcel rýchlo zmiznúť z predajných pultov. Všeobecne vintage štýl je stále obľúbený a aj kvetinové potlače vídame v nemalej miere vo výkladných skriniach.

Kvetinový vzor v jesenných kolekciách 2012

Jeseň 2012 prinesie sviežu obmenu kvetinových potlačí. Čiastočne vymiznú pestré farby a hawajské vzory a do popredia sa dostane elegancia a jemná zmyselnosť. Elegantný ráz ponúknu predovšetkým biele a čierne farby, ktoré umiernia celkový look daných kusov. Čaká nás tak zaujímavá kolekcia a zakúpime ju takmer vo všetkých menších obchodíkoch i veľkých obchodných reťazcoch.

Mango v zajatí elegantných kvetov

Značka Mango ponúka v prvom rade blúzky a košele s potlačami kvetov. Najčastejšie na čiernom podklade a s potlačou veľkých kvetov. Väčšinou sa jedná o príjemný kontrast medzi čiernou a výraznou farbou potlače kvetov ako je červená, zelená alebo trendy modrá.

K dostaniu sú aj potlače s drobnými romantickými kvetmi, vhodné najmä pre každodenné nosenie.

Kvetinová potlač v kolekcii H & M

Kolekcia je pestrá a obsahuje sexy modely i decentné kúsky, ktoré možno bez problémov využiť ako biznis módu.

Súčasťou je široký výber z kvetinových nohavíc. K nim je možné zakúpiť aj rovnako potlačené tričko, ale držme sa hesla, že menej je niekedy viac.

Decentná kolekcia šiat a sukní s potlačami kvetov poteší každú romantickú dušu. Strihy sú jednoduché aj potlače nebudia veľkú pozornosť. Avšak spracovanie je kvalitné a vykonané do detailov.

Kvetinové potlače stále vedú. Len sa dostáva priestoru klasickým farbám ako je čierna a biela. Určite by sme mali čo najskôr preskúmať obchody, aby nám neutiekol náš vysnívaný kúsok.

Zdroj: www.hm.com , www.mango.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.