New Yorker kolekcia jeseň 2012

New Yorker kolekcia jeseň 2012

11. septembra 2012, kolekcia New Yorker jeseň, New Yorker oblečenie, New Yorker jeseň 2012

Značka New Yorker sa zameriava predovšetkým na mladších zákazníkov. V jej reťazcoch nájdeme obľúbené oblečenie Fishbone, AMISU a Smog alebo značku bielizne Censored. Trendy oblečenie ide ruka v ruke s nižšou cenou. V obchodoch je možné zakúpiť aj šperky a iné doplnky – obuv, tašky či klobúky a čiapky. Kolekcie sú takmer vždy veľmi výrazné a opierajú sa o aktuálne módne novinky. Kolekcia pre jeseň 2012 prichádza i s niečím navyše.

New Yorker a kolekcia dirndl 2012

Sladké kam len sa pozrieme. Trblietky, srdiečka a trocha gýča vytvorili kolekciu dirndl, ktorá zahŕňa oblečenie aj doplnky. Ak túžite po kabelke v tvare srdiečka, tento rok ju v New Yourkeri zaručene zoženiete.

Rovnako tak aj náhrdelníky a iné doplnky. Nechýba roztomilá spodná bielizeň, možno pre niekoho až príliš sladká. A ako nemenej sladká bodka sú k zakúpeniu aj džínsové saká so srdcovými gombíkmi.

New Yorker jeseň 2012

V jesennej kolekcii značky New Yorker sa stretneme s dlhými a vyťahanými svetrami, športovými bundami v prírodných farbách a tiež s vestami či jesennými kabátikmi. Tento rok tiež nemôžu chýbať džínsové bundy a košele.

Farby oblečenia v predajniach New Yorker nebudú na jeseň príliš výrazné. Kolekcia je založená skôr na tlmených prírodných tónoch.

Ochutnávka šperkov jeseň 2012

New Yorker doslova navaril novú kolekciu šperkov jeseň 2012. Mala by lahodiť všetkým zmyslom už na prvý pohľad. A taká je aj jej reklamná propagácia. Tortičky, luxusné raňajky, drinky, ale aj rozkošný psík ovinutý šperkami.

K dostaniu bude všetko, po čom by sme mohli zatúžiť – brošne, náhrdelníky, prstene a jednoduché trendy doplnky pre pánov.

Spodná bielizeň New Yorker

Obľuba spodného prádla New Yorkeri je pomerne veľká. Značka ponúka rôzne veľkostné prevedenie v dobre padnúcich strihoch. Jeseň bude tento rok farebná. Zostáva trend pastelových farieb, len v trochu sýtejších odtieňoch.

Zdroj: www.newyorker.de

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.