Pánske bundy a saká jeseň 2012 - výber najväčších trendov

Pánske bundy a saká jeseň 2012 - výber najväčších trendov

10. septembra 2012, pánske bundy jeseň 2012, pánske saká jeseň 2012, pánska móda, pánske sako, sako Zara, prešívaná bunda, pánska kožená bunda, pánska džínsová bunda

Sponzorovanej odkazy:

Pánska móda sa aj u nás, na Slovensku, konečne začína uberať otvorenejším smerom a muži sa už neboja módnych trendov. Preč sú časy voľnočasovej módy à la mikina alebo všadeprítomná šušťáková bunda. A hoci je outdoorové oblečenie kvalitné aj pohodlné, predsa len ho čím ďalej tým častejšie, muži radi vymenia za elegantnú bundu alebo sako. Ponuka značiek pre sezónu jeseň 2012 stavia saká na predné pozície a čo dodať – my ženy sme za to určite veľmi šťastné. Muži v obleku majú pre väčšinu z nás zvláštne čaro a sako je tiež súčasť obleku. V kombinácii s džínsami alebo chinos nohavicami tak pred nami stane šarmantný muž aj počas prechádzky mestom, aj v pracovnom prostredí.

Pánske saká a bundy Zara

Ak sa obzeráte po trendovom kúsku rozhodne navštívte obchody Zara. Jesenná kolekcia zahŕňa pánske saká perfektného strihu a podareného dizajnového spracovania. Nechýba významný prvok tohtoročnej sezóny jeseň / zima, a to sú cvočky.

Kto nemá na jeseň cvočky, ako by snáď ani nebol. Tento rok sú naozaj všade a nosia sa ku všetkému.

Aj džínsovina si znovu vydobyla svoje miesto a nesmie na predajných pultoch chýbať. Obzvlášť džínsové bundy sú absolútne in. Zara navyše ponúka i džínsové saká.

V minuloročnej zime sa na pultoch objavili opäť prešívané bundy, ktoré sprvu zožali skôr rozpaky, ale dnes už ich vítame s väčším nadšením. Sú ideálne do chladnejších jesenných dní.

Ak sa vám ale športový štýl prešívaných búnd príliš nezdá, vytvorila Zara prešívané sako. Elegancia a komfort v jednom.

A ako bonus tu máme prešívanú koženú bundu.

Pánske jesenné bundy od značky H & M

Aj ponuka H & M zahŕňa prešívané a kožené bundy. Veľmi zaujímavé sú ale šusťákové bundy s nádychom retro štýlu.

Značka nezabudla ani na obľúbené „baseball“ bundy, u ktorých sa nebála využiť efektu kombinácie viacerých materiálov.

H & M sa netreba obávať nedostatku pánskych sák. Čo tak vyskúšať sako v anglickom štýle?

Pánske saká a bundy sú charakteristické pre jeseň 2012, s využitím materiálov kože a džínsoviny. Zdobia ich veľmi často cvočky alebo nášivky a vyznačujú sa dobrým strihovým prepracovaním, ktoré svedčí línii. Trendy sú pánske prešívané bundy i pohodlné bavlnené saká.

Zdroj: www.zara.com , www.hm.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.