Poriadny výber vám zaručuje kolekcia Deichmann jeseň 2012!

Poriadny výber vám zaručuje kolekcia Deichmann jeseň 2012!

23. septembra 2012, jeseň 2012, Deichmann, členková obuv, lodičky, platforma, lakované lodičky, topánky na šnurovanie, slipry, pánska obuv, dámska obuv, kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Deichmann je značka, ktorá je známa po celej Európe, a to predovšetkým svojou ponukou príťažlivých topánok a módnych doplnkov, ktoré ponúka za prijateľné ceny. Veľmi obľúbená je značka Deichmann aj preto, že tu si vyberie obuv celá rodina. V obchodoch zoženú obuv deti, mladiství, dospelí, ale aj seniori. Jesenná kolekcia 2012 značky Deichmann sa nesie v rovnakom duchu, na ktorý sú jej stáli zákazníci zvyknutí. Prečo sa púšťať do riskantných zmien, keď klasika stále frčí, že? A Deichmann je skutočne značkou, ktorá slúži len ľuďom.

Dámska kolekcia

Členková obuv

Členková obuv sa stala za posledné roky veľmi obľúbenou ako u žien, tak aj u mužov. Deichmann vo svojej jesennej kolekcii ponúka ženám členkovú obuv na podpätku aj bez. Dámy si budú môcť vybrať členkovú obuv podľa príležitostí, na ktoré ju budú chcieť nosiť alebo len podľa vlastného vkusu. Je ale jasné, že u členkových topánok nenájdete len eleganciu, ale aj pohodlie a komfort. Členková obuv vás možno nezaujme na prvý pohľad, pretože nie je robená v žiadnych extrémnych farbách a víťazí u nej väčšinou čierna. Čo by žiadnej žene nemalo vadiť, pretože vieme, že táto farba sa nám bude hodiť najlepšie ku všetkému.

Lodičky

Typicky ženská obuv, ktorú zdobí krásny podpätok alebo platforma, sú lodičky. V tejto kolekcii sa naozaj podarilo pár krásnych kúskov. A je veľmi obdivuhodné, že Deichmann dokázal do svojej kolekcie lodičiek na jeseň 2012 zahrnúť všetky módne trendy. Nájdete tu teda lodičky na vysokej platforme, na kline, ale aj extra módne lakované lodičky. A farby sú tiež dosť pekné. Ženskosť z týchto topánok vyložene srší.

Topánky na šnurovanie

Topánky na šnurovanie sú klasikou a trúfam si povedať, že patria aj medzi najvyhľadávanejšie. V jesennej kolekcii Deichmann pre tento rok sa nevyskytujú len ležérne topánky na šnurovanie, ale aj módne desert boots a topánky na podpätku. Táto kolekcia sa nadmieru vydarila a všetky kúsky z nej vás nenechajú len tak ľadovo chladnou.

Kabelky

A v poslednom rade to nie sú topánky, ktoré dámska jesenná kolekcia Deichmann ponúka, ale kabelky! Nevyhnutne potrebný módny doplnok pre každú ženu, ktorý mimochodom s topánkami neuveriteľne súvisí. Vo väčšine prípadov sa topánky obstarávajú podľa kabelky a naopak. V obchode Deichmann budete môcť kombinovať tieto dve veci hneď a nemusieť sa zaťažovať, čo sa vám k čomu bude hodiť. Kolekcia kabeliek a topánok Deichmann spolu totiž samozrejme úplne ladí.

Pánska kolekcia

Obuv na šnurovanie

Kolekcia topánok na šnurovanie sa možno o máličko viac podarila u pánov ako u dám. Obuv na šnurovanie tu nájdete v nekonečnom množstve druhov, nech sú to klasické ležérne topánky alebo topánky do spoločnosti. Topánky tiež hrajú krásnymi farbami, ktoré si muži zaručene obľúbia.

Slipry

Pánska kolekcia Deichmann jeseň 2012 je rozdelená len na dva typy obuvi a tou druhou sú slipry. Jedná sa o veľmi peknú obuv, v ktorej nájdu muži zaľúbenie predovšetkým preto, že nie je na zaväzovanie, ale len na slušivý suchý zips. Obúvanie je tak oveľa rýchlejšie, čo všetci páni zaiste ocenia. Tak ako u topánok na šnurovanie si tu budete môcť vybrať ako z ležérnych topánok, tak i z topánok elegantných.

Zdroje: www.deichmann.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky, módni návrhári, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.