Svadobné šaty jeseň / zima 2010

Svadobné šaty jeseň / zima 2010

12. decembra 2010, svadobné šaty, wedding dress, Blanka Matragi, svadobné šaty 2010, svadobné šaty jeseň / zima 2010

Sponzorovanej odkazy:

Nie je svadba ako svadba a nie sú šaty ako šaty. Svadobné šaty sú už od pradávna jednou z najdôležitejších súčastí samotnej svadby.

V ponuke je nepreberné množstvo štýlov a strihov. Stáva sa, že v salónoch narazíme na podobné šaty veľmi často. Je to predovšetkým tým, že u nás sa fantázii voľnosť príliš nedáva a naopak sa uprednostňuje jednoduchosť, funkčnosť a klasika.

Obľúbené sú korzetové šaty, ktoré majú princeznovskú sukňu podloženou obručami. Nemenej obvyklé sú tiež jednoduché rovné šaty za krk. Klasická farba – biela alebo svetlo béžová.

Ovšem jesenné a zimné trendy razia cestu odvážnym a zmyselným ženám. Vrátila sa totiž na vrchol popularity čipka a s ňou výrazne zdobené a strihané šaty. Dôraz sa kladie na obrovské množstvo detailov, ktoré tvoria celkovú dokonalú koncepciu modelu.

Pozrieme sa na rôzne modely šiat a rozhodne sa nebudeme báť experimentovať. Napríklad túto sezónu je veľmi populárna sivá farba a ani svadobné šaty v tomto odtieni nebudú vyzerať zle.

Fenomén Blanka Matragi

Ak chceme hovoriť o jedinečných šatách, o šatách rozprávkových a zároveň veľmi moderných, nesmieme zabudnúť návrhárku Blanku Matragi, ktorá je ozajstným majstrom vo svojom odbore.

Na svadobných šatách tejto originálnej návrhárky nájdete všetko, čo by u svadobných šiat nemalo chýbať. V našom prípade iu jesenných svadobných šiat pre rok 2010. Je to odvaha, tvorivosť, veľká originalita, nespočet detailov, čipka a mystickosť. Všetko zakomponované do symfónie dokonalosti jediného produktu.

Svadobné trendy jesene a zimy 2010

Už sme spomenuli čipku, ktorá sa všeobecne vracia späť na módne móla. Aj keď často veľmi nenápadne a rafinovane. Vniká do nášho podvedomia ako žena do života muža.

Najskôr nikdy nezostarnú ohromné princeznovské sukne, ale oživte je kombináciou rôznych materiálov a alebo využitím farebných aplikácií či výšiviek.

Alebo môžete zvoliť vcelku jednoduché šaty a ozvláštniť ich masívnym doplnkom.

A pretože sa obrovskej popularite opäť tešia kožušinky, svadba na snehu nie je od veci. Pančucháče a kožúšok nič nepokazí, naopak pridajú na štýle a navyše zahrejú.

Zdroj: www.weddingdressestrends.com, Www.goodweddin­gdresses.com, www.blanka.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.