Štýlovo a lacno - letné šaty 2012

Štýlovo a lacno - letné šaty 2012

23. augusta 2012, letné šaty, letné šaty výpredaj, letné šaty zľavy, šaty lacné, lacné šaty, šaty, etno, čipky, crochet, retro, bodky, prúžky, potlač, kvetinová potlač

Sponzorovanej odkazy:

V tejto chvíli vrcholia letné zľavy a výpredaje a obchody sa pomaly začínajú plniť jesennými kolekciami, posledný a najvýhodnejší čas ísť nakúpiť nejaké tie letné kúsky, ktoré ešte určite znosíte. Medzi také sa radia aj letné šaty, na ktoré sa dnes pozrieme.

S prúžkami a bodkami

Takmer nesmrteľná móda retro. Každý rok, každú sezónu. Vracia sa stále späť a nosí sa už roky. Táto kúpa je skrátka nadčasová a šaty s prúžkami alebo bodkami môžete nosiť celý rok, každú sezónu, kým sa vám nerozpadnú. Sú ľahko kombinovateľné s ostatnými módnymi trendmi, čo je tiež veľmi praktické. Pôjdete do nich?

Crochet

Háčkovanie a čipky. Na jar a v lete 2012 jeden z popredných trendov. Obliecť pod ne môžete farebné plavky a vynosíte ich aj na spoločenské udalosti. Zamilujete si ich. Sú ľahšie ako vzduch.

ROMANTICKÉ KVETINOVÉ VZORY

Ak ste romantické telom i dušou a milujete kvetované potlače, toto bude to pravé pre vás. Nebojte sa farieb a odvážnejších strihov. Kvetinová potlač navyše zakryje nejaké tie drobné nedostatky na vašej postave.

MAXIS

Obrovský trend po celom svete. Nosia sa prevažne v hippie štýle. Podčiarknu vašu nespútanú povahu. Noste k nim veľa doplnkov – najmä náramky a retiazky.

CHLPY A POTLAČE

Safari móda a zvieracie potlače sa budú zrejme nosiť stále, asi ako retro. Vyraziť v nich môžete ako na rande, tak na oficiálnu pracovnú schôdzku. Sú chic a urobia z vás dámu za každých okolností.

MAŠLE

Kúpte si šaty s mašľou v páse, alebo si ju cez boky jednoducho uviažte.

ETNO A VZORY

Etno nás tento rok veľmi zasiahlo. Krásne folklórne motívy, pierka, korálky a výšivky. To všetko k tomu patrí. Skvele sa dopĺňa s džínsovinou. Vzorovaný vrchný diel šiat odvedie alebo naopak priláka pozornosť k dekoltu. Ležérne a romantické.

V jednoduchosti je krása

Jednofarebné šaty majú svoje čaro a sú veľmi praktické. Jedná sa o šaty na každú príležitosť, záleží len na vás, ako ich budete nosiť. Stačí si len vybrať vašu obľúbenú farbu. Skrášlite outfit doplnkami a topánkami na podpätku. Nebojte sa odvážnejších strihov, prestrihov a rôznych typov ramienok.

Zdroje: www.hm.com , www.asos.comwww.bershka.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.