Na pláž i k vode jedine s trendy taškou!

Na pláž i k vode jedine s trendy taškou!

26. augusta 2012, plážové tašky, tašky k vode

Sponzorovanej odkazy:

Leto je v plnom prúde a veľa ľudí, možno aj vás, dovolenka do teplých krajín ešte len čaká. Ak máte už po nej, nemusíte prestávať čítať, tašky k vode môžete užiť kamkoľvek, pokojne aj na kúpalisko alebo rybník vo vašom meste. Možno máte šťastie a patríte k ľuďom, ktorí vezmú do ruky uterák, opaľovací krém a vyrážajú smerom k pláži. Kam si ale dať mobil, podložku na pláž, drobné mince, pitie, občerstvenie, časopisy, knižku a ďalšie drobnosti, bez ktorých sa tí náročnejší z nás nezaobídu?

Kabeliek nie je nikdy dosť, nová sa vám bude v šatníku určite vynímať. Kúpte si takú, za ktorú sa nebudete musieť hanbiť a zároveň takú, ktorú nemusíte obmedzovať len na nosenie k vode, ale pokojne v nej môžete vyraziť aj na prechádzku alebo nákupy do mesta. Predsa si vaše krásne plavky nenecháte zamurovať škaredú taškou. Inšpirujte sa!

Hlavne, prosím, zabudnite na mdlé odtiene, k letu patria veselé farby a rozmanité vzory. Možno ste minimalistka alebo vyhľadávate akékoľvek doplnky len v neutrálnych farbách a pestré kvetinové vzory vás odpudzujú, nehovorím ale len o nich. Taška prekukne napríklad aj vďaka zaujímavému designu, prešívaniu alebo triezvym ozdobám.

Stálicami sú jednoznačne tašky v námorníckom štýle s kotvami, lankami v podobe ucha a inými ozdobami v klasických červeno- modro-bielych prúžkoch.

Dať si pozor musíte hlavne na to, aby vami zvolená taška bola dostatočne veľká, najlepšie tiež bude, ak si zaobstaráte tašku z prírodných materiálov (okrem kože) alebo látky, ktorým vlhké plavky a uterák nijako neuškodí a piesok z nich môžete jednoducho vytrepať. Obľúbené sú hlavne slamené alebo jutové zapletané tašky. Vyberte si nejakú s pekným detailom, napríklad mašličkou, korálky, flitre, farebne alebo aj materiálom odlíšenými ušami alebo celkovo prefarbením, fádnosť určite nefrčí.

zdroje: www.ebags.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.