Vyžeňte nudu! / Farebné spodné prádlo

Vyžeňte nudu! / Farebné spodné prádlo

6. septembra 2012, červená bielizeň, romantická bielizeň, neónová bielizeň, spodná bielizeň, bielizeň, komplet, podprsenka, nohavičky, farebné prádlo

Nosíme farebné oblečenie, topánky, kabelky, šperky a obľúbili sme si aj pestré laky na nechty. Čo sa týka spodnej bielizne, dávame ale stále prednosť bielej, čiernej či telovej farbe. Áno, je to vcelku pochopiteľné vzhľadom k tomu, že takto sfarbené spodné prádlo je pod oblečením takmer neviditeľné a o to väčšine z nás ide predovšetkým, ale na druhej strane máme určite v skrini aj veľa kúskov, pod ktoré si červenú, žltú či trebárs modrú podprsenku môžeme v kľude obliecť. Spodná bielizeň vo výrazných farbách navyše pôsobí hravo a nevšedne a zaujme určite aj vášho partnera.

Žiarivé neóny

Opálené telo a svietivá neónová spodná bielizeň – táto kombinácia k sebe rozhodne patrí! Nebojte sa žltej, oranžovej alebo modrej, ktorá pôsobí o niečo odvážnejšie, a rozžiarte letné dni a hlavne noci neónovou bielizňou. Keďže je oblečenie v týchto žiarivých a neprehliadnuteľných farbách tento rok in, využijete bielizeň v týchto odtieňoch napríklad pod svietivé šaty či tielko.

Zvodná červená

Červené spodné prádlo je symbolom vášnivosti a nevyjde z módy azda nikdy. Pôsobí veľmi zvodne, ale nemusí tomu tak byť nutne vždy. Záleží totiž na odtieni. Vybrať si môžete svetlejší odtieň s nádychom ružovej, ktorý pôsobí jemnejšie, alebo naopak luxusne a prepychovo vyzerajúcu podprsenku v bordó tóne. A potom je tu samozrejme typická červená – jeden komplet v tejto farbe si nájde svoje miesto v každom dámskom šatníku!

Tóny romantiky

K letu patria ako zvodné a vášnivé odtiene, tak aj tie romantické. V najrôznejších kolekciách tak nemôže chýbať bielizeň v tónoch ružovej, fialovej, alebo napríklad broskyňovej. Vďaka tomu, že tieto farby nie sú až tak výrazné, sa toto prádlo dá využiť pod väčšinu oblečenia bez toho, aby bolo vidieť. Výhodou je aj to, že svetlé odtiene pristanú aj bleduľkám, a tak ak ani v lete vaša pokožka nenachytá „bronz“, bude pre vás ružová, oranžová či iné svetlá spodná bielizeň skvelou voľbou.

Zdroje: www.asos.com , www.net-a-porter.com , Thinkstock

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.