Maxi dĺžky pristanú všetkým! / Maxi šaty, sukne i nohavice

Maxi dĺžky pristanú všetkým! / Maxi šaty, sukne i nohavice

5. septembra 2012, maxišaty, maxi sukne, maxi nohavice

Sponzorovanej odkazy:

Nie ste obhajkyňou skinny nohavíc, ktoré sa na nás valia zo všetkých strán? Dávate prednosť skôr pohodliu a voľnosti? Skúste maxi nohavice a určite nebudete ľutovať. Nie je pravdou, že sa hodia iba k starším silnejším ženám, slušať budú aj vám a budete za elegantnú dámu.

Rada sa cítite žensky a nohavice nie sú nič pre vás? Potom vám v šatníku za žiadnu cenu nesmú chýbať sukne a šaty v maxi dĺžke. Sú skvelou voľbou pre všetky vekové kategórie a typy postáv, vedia korigovať každú maličkosť a pristanú všetkým.

Nezahaľujte sa do tmavých farieb! Z farebnej škály si vyberajte šťavnaté odtiene, ktoré k letu neodmysliteľne patria, trendy pastelové farby alebo romantické púdrové, ktoré budú krásne kontrastovať s opálenou pokožkou. Zvieracie vzory sú nesmrteľné a k šatám a sukniam sa hodia obzvlášť.

Maxi šaty užijete najviac v sparných dňoch, sú vzdušné a príjemne chladia, preto ich asi najviac oceníte na dovolenke. Veľkým plusom je to, že so sebou nemusíte brať tony oblečenia, stačí niekoľko málo doplnkov a šaty budú každý deň vyzerať inak, experimentovať môžete napríklad s klobúkmi. U sukní platí to isté, aj s jednoduchou sukňou a topom vykúzlite nemožné.

Aj keď leto definitívne skončí, do skrine ich ešte neschovávajte! V zime si ich príliš na normálne nosenie neužijete, na jeseň v nich však môžete žiariť ďalej. Pridajte k nim koženú bundu alebo kabátik a budete za hviezdu. Najkrajšia forma šiat a sukní je tá, ktorá skrýva topánky a siaha až po celé chodidlá. Všetko má ale svoje pre a proti, po dlhšom vymetaní zaprášených ulíc už zďaleka nebudú vyzerať tak pekne, ako keď ste si ich kupovali. Rozhodne ale záleží od materiálu, v tomto prípade sú bavlnené šaty nevhodné, šifón a hodváb sa ale bude správať inak. Maxi šaty a sukne sú darom pre ženy s nedokonalou postavou, ktoré chcú určité partie skryť. Bruško, zadoček, boky, stehná – to všetko zmizne ako mávnutím prútika. Ak ste príliš nevyrástli, pár centimetrov môžete nahodiť topánkami na podpätku alebo na kline. Majiteľky malých pŕs nemusia ďalej smútiť, šaty sa žabkovaním alebo aplikáciou v oblasti pŕs vám určite pomôžu.

Máte krásne nohy a chcete ich zvýrazniť? Skúste priehľadné materiály! Budete vyzerať ako víla.

zdroje: asos.com, net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.