Slipper shoes - nový a originálny trend

Slipper shoes - nový a originálny trend

7. septembra 2012, Slipper shoes, lordky, topánky, obuv, trendy topánky, trendy 2012

Sponzorovanej odkazy:

Topánky sa stali posadnutosťou mnohých a mnohých žien a rozhodli sme sa kvôli nim prekonať mnohé – prázdne peňaženky, preplnené botníky, boľavé nohy, veľa pľuzgierov … Lenže ak sa nám určité topánky páčia, ide pohodlie skrátka stranou. V posledných rokoch sme sa s nebesky vysokými podpätkami a platformami stretávali čoraz častejšie a aj keď sme si na ne do istej miery zvykli, určite si od nich občas veľmi rady odpočinieme. Za akú, oveľa pohodlnejšie obuv, teda môžeme podpätky vymeniť, aby sme boli stále štýlové? Skúsiť môžete okrem plochých sandálok či balerínok napríklad Slipper shoes, alebo ak chcete lordky, ako sa týmto trochu podivným topánkam pripomínajúcim papuče tiež hovorí. Lordky sa stali hitom tohtoročného leta a ešte viac trendy budú aj počas celej jesene – poďme si ich teda predstaviť!

Možno ste si ich už v obchodoch všimli a s trochu nechápavým pohľadom ste ich jednoducho nechali ležať na polici. Na prvý pohľad lordky naozaj pôsobia prinajmenšom zvláštne a vedľa všetkých elegantných lodičiek možno aj nepatrične, ale nenechajme sa pomýliť. Hrdo ich totiž nosia aj také módne ikony ako Alexa Chung alebo Elizabeth Olsen a to je zárukou toho, že ich čoskoro budeme obúvať snáď všetci.

Ak sa zamýšľate nad otázkou, k čomu sa dajú lordky vôbec nosiť, nemusíte si s tým veľmi lámať hlavu. Súdiac podľa všetkých fotiek celebrít a blogerov na internete sa totiž lordky dajú nosiť ku všetkému. Ku kabátu, k šatám, k nohaviciam – skrátka k čomukoľvek vás napadne. Veľmi obľúbená je ale kombinácia týchto topánok sa sakami, napríklad tými oversized.

Čo sa týka samotného vzhľadu lordiek, ponúka sa tu veľa možností. Zvoliť môžete jednoduché lordky v jednej farbe, ktoré vás potešia svojou univerzálnosťou, ale zaujímavo bezpochyby vyzerajú najrôznejšie potlače. Nemôžu tu chýbať zvieracie vzory, kvetiny, ale napríklad aj zdobenie v podobe cvokov, ktoré budú horúcim hitom tohtoročnej jesene a zimy.

Hoci sa v prevažnej miere u lordiek jedná o topánky ploché, nájdu sa aj lordky s podpätkom. Vyzerajú veľmi originálne a podpätok im dodáva na elegancii.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.