Pozdvihnite svoje tvary! / Letné šaty pre plnoštíhle

Pozdvihnite svoje tvary! / Letné šaty pre plnoštíhle

28. augusta 2012, šaty pre plnoštíhle, letné šaty

Sponzorovanej odkazy:

Máte kilá navyše, ktorá nie a nie zmiznúť a chcete sa pekne obliecť, ale neviete ako na to? Najväčšou chybou, akú môžete urobiť, je to, že sa budete baliť do širokých vrecovitých šiat bez tvaru, ktoré z vás urobia „stan“. Aj keď máte výraznejšie krivky, ktoré chcete za každú cenu skryť, lepšie budú priliehavé (nie upnuté!) šaty, ktoré ich vhodne zvýraznia. Naučte sa čarovať a vydať z vašej postavy maximum!

Na aké strihy sa zamerať?

  • Najlepšou voľbou pre vás budú šaty, ktoré sú pod prsiami prestrihnuté a až dole sú voľné. Dokážu skryť široké boky, väčšie bruško aj väčšie stehná. Ak sa vám ich jednoduchý strih zajedá, môžete dobre experimentovať s rôznymi materiálmi, alebo zvýraznením a prestrihmi na chrbte.
  • Zamerajte sa na to, čo vám môžu majiteľky iných postáv závidieť – pekné plné prsia. Zabudnite na šaty upnuté až ku krku a snímajte si tie s výstrihom, trebárs do V, ktoré vám predĺžia krk, zjemnia partie hornej časti tela a k tomu budete vyzerať pekelne sexy.
  • Nikto zo seba dobrovoľne nechce robiť „krabicu“, preto je dôležité zvýrazniť pás a vytvoriť tak opticky líniu presýpacích hodín. Všitá stuha alebo kontrastujúci pruh látky robia zázraky, šaty si ale môžete kúpiť aj voľné a pre zvýraznenie pásu si doprostred zapnúť tenký pásik, ktorý svoju úlohu tiež hravo splní.
  • Chcete sa riadiť poslednými trendmi, ale myslíte, že na nich nemáte postavu? Nezmysel. Trendy peplum šaty a sukne si nemusia dovoliť len vysoké a štíhle ženy, skúste ich aj vy a nebudete ľutovať!
  • Zavinovacie šaty nikdy nezostarnú, tak o nich nepochybujte. Určite vám pristanú!
  • Nezatracujte zbytočne mini dĺžku. Ak máte krásne nohy, prečo je nezvýrazniť?
  • Vo výbere šiat pre plnoštíhle hrajú svoju veľkú úlohu materiály – nie každý vám bude lichotiť. Tesné úpletové šaty radšej prenechajte iným ženám, nedajú plnému telu žiadnu oporu a nechcené kilá navyše ešte zvýrazníte. Rovnaký prípad sú tiež hrubo pletené vlnené šaty, ktoré sa k vám tiež nehodia.

zdroj: asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.