Líčenie na letnú párty

Líčenie na letnú párty

30. augusta 2012, originálny makeup, letný makeup, líčenie na párty

Sponzorovanej odkazy:

Sú zvodné, vášnivé a sexy. Prechádzajú večierky ako kráľovné, v krásnych minišatách, na závratne vysokých podpätkoch a s úžasným make-upom. Také sú mnohé modelky v reklamných kampaniach kozmetických firiem. S nadšením si bežíme kúpiť onú zázračnú riasenku a následne smutníme nad faktom, že výsledok nie je rovnaký ako v televízii.

Samotné kozmetické prípravky nevykúzlia bez snahy vytúžený efekt. Navyše konkrétna dekoratívna kozmetika skrýva nejedno úskalie. Každý produkt by sme mali dobre preskúmať než sa rozhodneme pre jeho kúpu. K dispozícii máme tekuté linky, makeup v podobe guľôčok, rúž s leskom aj bez lesku, očné tiene s trblietkami i bez nich… Sú určité kusy, ktoré z dekoratívnej kozmetiky budeme využívať každý deň, ale zároveň aj také, ktoré sa hodia napríklad na super letnú párty.

Líčenie na párty alebo večerné líčenie dovoľuje popustiť uzdu fantázii. Avšak práve taká fantázi avyžaduje trochu cviku. Aj najlepšie kozmetické prípravky nám úspech nezaručia. Na šťastie nemusíme s radami behať ihneď ku kozmetičke. Môžeme sa pokúsiť vytvoriť originálne líčenie pomocou niektorého z videí, ktoré sú bežne dostupné na internete. Navyše sú niektoré techniky až prekvapivo jednoduché.

Zvodný leopard

Veľmi ma zaujali úplne originálne „leopardie oči.“ Ide o skvelý nápad, ktorý navyše ani nie je zložitý.

Butterfly makeup

Motýlí makeup je nežný a hodí sa napríklad na letné plážové párty. Motýliky síce vyžadujú značnú zručnosť, ale určite stoja minimálne za dva až tri pokusy.

Jemné večerné líčenie

Dymové líčenie patrí stále medzi najobľúbenejšie spôsoby líčenia, ale prečo ho trochu neoživiť?

Nechajte sa inšpirovať a vyskúšajte niečo nové. Líčenie na párty môže byť odvážne a môžete z neho urobiť dominantný prvok celého looku.

zdroj: thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii ostatné.