LITEX - plavky priamo z Česka!

LITEX - plavky priamo z Česka!

25. augusta 2012, pánske plavky, Litex, plavky, leto, bikini, monokiny, jednodielne plavky, dámske plavky, detské plavky

Sponzorovanej odkazy:

Leto ešte nekončí, a preto nie je ani neskoro na nákup nových plaviek. Tie z vás, ktoré si počkali, určite neurobili zle. Jednak môžete využiť prvej várky letných zliav a navyše ste si mohli v pokoji vybrať tie pravé pre vás, bez toho aby ste sa museli predierať v obchode s prvým predstavovaním kolekcií plaviek pre leto 2012. Aj my však pre vás máme jeden skvelý tip na kúpu plaviek – predstavujeme vám plavky českej značky LITEX.

LITEX je obľúbená česká značka s už dvadsaťročnou tradíciou. V sortimente nájdete plavky dámske, detské a pánske, ďalej spodné prádlo, športové oblečenie a doplnky a tiež tehotenskú módu, vrátane plaviek. Kolekcia plaviek pre leto 2012 obsahuje jednodielne a dvojdielne modely, pri ktorých možno veľkostne, strihovo a farebne kombinovať, pretože vrchný a spodný diel plaviek sa predáva zvlášť. Značka LITEX má v obľube žiarivé farby a nápadné vzory, pretože leto je hravé a veselé. Ani dámy s plnšími tvarmi alebo dámy v najlepších rokoch neprídu skrátka – sortiment značky Litex je naozaj rozsiahly. Ceny plaviek sú navyše veľmi priaznivé. Ak chodíte pravidelne plávať a zháňate sa po vhodnom modeli plaviek, odporúčame jednodielne športové plavky LITEX, ktoré sú kvalitné a určite s nimi budete spokojná. Aj trendové monokiny rôznych vzorov v obchode nájdete. LITEX tiež ponúka šitie plaviek na zákazku. Ak máte teda jasnú predstavu o tom, ako by vaše letné plavky mali vyzerať, neváhajte sa vydať práve sem – odmenou vám budú plavky snov z kvalitného materiálu.

Ďalej vám táto značka ponúka veľké množstvo zliav predchádzajúcich kolekcií, kde skutočne nakúpite za pár „koruniek“. Kompletná ponuka plaviek v e-shope je dostupná skladom a pripravená ihneď na odoslanie. Prezrieť si virtuálny katalóg môžete priamo na stránkach výrobcu – www.litex.cz . Pri nákupe v e-shope za viac než tisícpětset korún máte poštovné zadarmo po celej Českej republike. Ktoré z modelov plaviek LITEX pre leto 2012 vám učarovali najviac?

Zdroje: www.litex.cz , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.