Tankiny a monokiny - plavky pre moletky

Tankiny a monokiny - plavky pre moletky

25. augusta 2012, bacuľky, plavky pre plnoštíhle, plavky xxl, plavky pre moletky, plavky, tankiny, monokini

Sponzorovanej odkazy:

Polovica leta je za nami, a preto ešte využívame každého slnečného dňa na opaľovanie a kúpanie. Niektoré z nás už majú dovolenku pri mori za sebou, iné to ešte len čaká. Lenže riešite problém – máte pár kíl navyše a neviete, ktoré plavky by pre vás boli vhodné, aby zakryli drobné nedostatky a zároveň boli slušivé? Nebojte sa, skutočne nebudete musieť do neoprénu. Máme pre vás trendy tipy, v ktorých budete mať postavu na zožratie. Predstavujeme vám tankini a monokini.

Tankiny

Čo sú vlastne tankiny? Tankini vznikli z bikín, jediný rozdiel je v tom, že tankini vám zakrývajú bruško. Takže to vyzerá, ako by ste na sebe mali slušivý top, v ktorom však navyše môžete do vody. Strihov a farieb je nespočet. Pri výbere tankín dbajte na dôkladný výber podprsenky. Nechajte si v obchode poradiť s veľkosťou. Ramienka si môžete uviazať za krk, budete mať holý chrbát a krásne sa opálite. Ak máte širšie boky, zvoľte vrchnú časť plaviek vzorovanú a nebojte sa farbičiek. Určite sa nedržte zásady, že čierna zoštíhluje, a preto sa nutne musíte obliecť do čiernej farby od hlavy až k päte. Naopak – čím nápaditejší a výraznejší top zvolíte, tým viac odvediete pozornosť od prebytočných kíl a väčšina si toho ani nevšimne. Ak je vašou problémovou partiou zadoček, skúste sťahovací spodný diel plaviek. Krásne vám vytvaruje zadoček a navyše ho spevní. Vrchný diel tankín môže byť trošku dlhšie ako do pásu, aby odviedol pozornosť od problémovej partie. Tankini sú proste kúzelné.

Monokiny

Monokiny pozná asi väčšina z nás – jedná sa o plavky vcelku. Aj tu si môžete vyberať z množstva strihov, podľa toho, ktorý najviac lichotí vašej postave. Monokiny môžu byť vykrojené na bokoch, niektoré majú hlbší výstrih na chrbte alebo na prsiach. Medze sa nekladú. Vyberajte si skrátka také plavky, ktoré zdôraznia vaše prednosti. Ak máte krásne prsia, nebojte sa väčšieho výstrihu, ktorý odvedie pozornosť od problémovej partie. Aj tu platí – nebojte sa farieb a vzorov. Svoj plážový outfit došperkujete doplnkami a keď pôjdete do mesta, stačí si uviazať pareo.

Zdroje: www.bonprix.cz , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a plavky.