Šortky, sukne a nohavice s vysokým pásom

Šortky, sukne a nohavice s vysokým pásom

29. augusta 2012, móda 70.rokov, móda 60. rokov, vysoký pás, sukne, šortky, nohavice, leto 2012, plesová sezóna

Sponzorovanej odkazy:

A je to tu! Prichádzam s ďalším módnym hitom tejto sezóny! Vysoký pás nie je zas takou novinkou. Jedná sa o módu 60. a 70.rokov, ale ten kto tieto roky nepamätá, bude poriadne prekvapený. Spodná časť odevu s vysokým pásom je znakom elegancie a úplného vkusu.

Sukne s vysokým pásom

Snáď jediný kúsok odevu, ktorý skvele zvýrazňuje ženskú zmyselnosť, je sukňa. Dá sa nosiť vo všetkých ročných obdobiach a k ženám jednoznačne patrí. Sukňa s vysokým pásom sú absolútne úchvatná. Veľkú parádu s nimi narobili už aj naše mamičky alebo babičky. Keďže sú tieto sukne robené skôr do výšky než do dĺžky, väčšinu z nich by sme mohli zaradiť medzi takzvané minisukne. Dávajú možnosť vyniknúť vašim nohám a opticky predĺžia vašu postavu.

Šortky s vysokým pásom

Pre ženy, ktorým nelahodia sukne sú tu šortky. Kraťasky, čo majú vysoký pás, sú veľmi sexy a pôsobivé. V sukniach a šortkách s vysokým pásom nie je, až taký rozdiel. Je len na žene, ktorému strihu dá prednosť. Ešte pre túto sezónu si budete môcť vyberať napríklad z džínsových šortiek s vysokým pásom, kedy zabijete dve muchy jednou ranou, pretože budete mať dva módne hity tohto leta v jednom. Ďalej potom môžete vyberať zo šortiek s kvetinovým motívom, alebo z tých, ktorých vysoký pás je skrášlený dvojitým opaskom či viacerými gombíkmi.

Nohavice s vysokým pásom

Ďalším celoročným módnym kúskom sú klasické nohavice. Sú snáď tým najpoužívanejším odevom ako u mužov, tak i u žien. Nohavice s vysokým pásom sú väčšinou vyrábané z ľahkej látky, a preto sa veľmi dobre nosia. Rifle či manšestráky s vysokým pásom len tak niekde nenájdete. Tieto nohavice vám budú k úžitku ako toto leto, tak i v zime a to predovšetkým pri plesovej sezóne. Keďže sú veľmi elegantné, s krásnou blúzkou alebo topom budete hviezdou akéhokoľvek večera.

Ako nosiť?

Šortky, sukne a nohavice s vysokým pásom sú nielen skvelým módnym kúskom, ale aj výborným doplnkom, pretože sa dajú skvele kombinovať. Možno je pre niekoho z vás vysoký pás niečo nepredstaviteľného. Skoro všetci máme tú tendenciu pás zakrývať tričkom či iným vrškom. U spodkov s vysokým pásom musíme vršky len zastrkovať a zastrkovať. Môže nám to tak trochu pripomínať detstvo, kedy sme museli vždy nosiť tričká zastrčené, aby sme neprechladli.

K tomuto typu oblečenia sa samozrejme najviac hodia topánky na podpätku, ktoré ešte viac predĺžia vašu postavu. Môžete experimentovať aj s opaskami a ostatnými doplnkami. Medze sa tu naozaj nekladú.

Zdroj: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a módne peklo.