Čiapky, Hučko a klobúky alebo čo na hlavu na jeseň

Čiapky, Hučko a klobúky alebo čo na hlavu na jeseň

11. decembra 2010, čiapka, klobúk, baret, kulich, náhlavník, klapky na uši, čelenka, Tophsop, Zara, Bershka, H & M, www.shopstyle.com, jeseň, pokrývka hlavy, pletený set

Sponzorovanej odkazy:

Veľmi dobre si asi všetci pamätáme na to, keď sme boli malí a nosiť čiapku pre nás bolo takmer až hanebné. Teraz, o pár rokov neskôr, už na jeseň vyťahujeme naše krásne a huňaté čiapky, šmrncovné klobúčiky a iné pokrývky hlavy, pretože sú nielen praktické a zahrejú, ale tiež patria medzi naozaj štýlové módne doplnky. Proste čiapky a iné okrasy nejde nemilovať. A preto sa na výber čiapok a nielen ich dnes pozrieme. Obzireme si ponuky butikov Topshop, Zara a Bershka aj H & M a nezabudneme aj na luxusný výber z ponuky internetového shopu „www.shopstyle­.com“.


Tophsop

Módne butiky Topshop ponúkajú plno čiapok, kulichov, klobúčikov aj baretov. V takom chlpatom náhlavníku vám nebude zima ani keby vonku fúkal ten najsilnejší vietor a bolo –20 stupňov. Navyše vyzerajú úplne úžasne a sú štýlové. Vyberať si ich môžete s viazaním pod krkom a v rôznych vzoroch. Niektoré z nich sú vystlané hrejivou kožušinkou, iné dopĺňa aj vkusná šiltovka. Ako roztomilé zvieratko môžete vyzerať v náhlavníkoch s animálnymi potlačmi. Tieto z Topshop majú naviac k tomu ešte rozkošné ušká.
Aj čo sa týka čiapok, je v Topshop butikoch z čoho vyberať. Nemám na mysli len rôzne farby, ale aj zdobenie alebo odlišné pletené vzory.
Tohtoročná jeseň bude podľa Topshop najskor v štýle lovenia. Ten je reprezentovaný trendy klobúkmi s pierkami. Na výber máte z rôznych strihov aj farieb.
Móda alá francúzsky štýl – to sú predsa barety. Ani tie nechýbajú v ponuke Topshop. Oblečte si k nim šik kabátik, legíny a obujte členkové topánky a mesto bude patriť vám.


Zara

Ani z obľúbených butikov Zara neodídete určite s prázdnymi rukami. Nájdete tu mnoho druhov, štýlov aj strihov čiapok a ďalších typov pokrývok hlavy, ktoré vás rozhodne nenechajú zmrznúť. Okrem toho sa na nižšie uvedených obrázkoch môžete inšpirovať celkovo skombinovanými outfitmi.


Okrem čiapok si však pre vás ponuka spoločnosti Zara pripravila naďalej aj chlpaté náhlavníky alebo štýlové alebo široké čelenky cez uši.


Bershka

Okrem výberu z čiapok (pletených s brmbolcom a dvomi copmi alebo jednoduchými s detailom na strane), si v butikoch Bershka môžete kúpiť aj štýlové klapky na uši. Aj tie sme nosili ako malé deti. Dnes ich nenosia len tí najmenší, ale aj dospelí. Chlpaté klapky na uši (a vôbec nie drahé) nájdete mimochodom i v butikoch H & M.


Shopstyle

Ak patríte medzi tých, ktorí milujú luxus, prepych a značkové veci, svoju pozornosť potom môžete venovať internetovej stránke online butiku „www.shopstyle­.com“. Tu nájdete pestrý výber úplne všetkého. Pletených bekoviek, baret, kulichov, jednoduchých pletených čiapok, elegantných klobúkov i chlpatých náhlavníkov. Všímať si môžete napríklad moderných zvieracích vzorov, čiapky so zimnými motívmi, štýlové chlpatiny aj okrasné náplety.


H & M

Čiapky a iné pokrývky si mimo iného môžete zaobstarať aj set s rukavicami a šálom. Tento pletený setbaretom kúpite v butiku H & M. Baret vás pritom vyjde na 299 Kč, rukavice aj na 299 Kč a šál na 499 Kč. Takýto zimný setík bude navyše aj dokonalým darčekom pod vianočný stromček.


„Zdroj“: www.terranovastyle.com, www.hm.com, www.zara.com. www.bershka.com, www.shopstyle, com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii doplnky.