Dlhé sukne / Spestrite si pomaly končiace leto

Dlhé sukne / Spestrite si pomaly končiace leto

16. septembra 2010, Dlhé sukne, Mango, Topshop, Next, dlhé dámske sukne, sukne, sukne 2010, sukne jeseň, sukne leto, jesenné sukne, letné sukne, elegantné sukne

Sponzorovanej odkazy:

Ak vám ešte vo vašej šatníkovej skrini nevisí dlhá sukňa, potom je najlepšie obdobie na to, si ju zaobstarať. Teploty vonku nám pomaly, ale iste klesajú, a tak opäť začíname nosiť dlhšie nohavice a tričká s rukávom. S letom 2010 sa však len tak rozlúčiť nechceme, a tak sa obliekame do prechodných modelov, ktoré ešte pôsobia letne, ale je nám v nich príjemne teplo. A práve takýmito modelmi sú aj dlhé sukne. Dlhé sukne pôsobia trošku avantgardne a excentricky, tak ak sa vám takýto štýl páči, nemáte prečo premýšľať, či si dlhú sukňu zaobstarať alebo nie. Pri dlhých sukniach je tiež potrebné si všímať strihu, ak máte totiž menšiu postavu, potom vám pristane úplne iný strih dlhej sukne, ako ženám vysokým. V dnešnom článku sa pozrieme na modely dlhých sukní v obchodoch spoločností Mango:http://www.mapaobchodov.sk/…ter/5/mango/, Topshop a Next.

Topshop


Anglická móda spoločnosti Topshop patrí medzi ojedinelé, exkluzívne, neobyčajné a hlavne kvalitné. U nasledujúcich modelov dlhých sukní spoločnosti Topshop si môžete všimnúť podobného strihu všetkých sukní, ktoré sa snažia kopírovať postavu ženského tela. Z uvedeného výberu si môžeme tiež všimnúť jednoduchých a skôr tmavších farieb, ktoré sa vám budú skvelo hodiť aj k pestrejším blúzkam a topom. U značky Topshop si navyše môžete byť isté príjemným materiálom, ktorý vám zaručí pohodlné nosenie.


Next


A u modelov dlhých sukní anglickej módy zostaneme aj v tomto prípade. Aj spoločnosť Next si pre vás pripravila pár dlhých sukní, v ktorých môžete zažiariť. V tejto ponuke sa môžete naviac inšpirovať celou kombináciou outfitov, od topánok, topov až po ostatné módne doplnky. Rovnako ako u Topshopu, aj u značky Next si môžete byť isté kvalitou, štýlovosťou a najmodernejšími strihmi.


Mango


A nemohli by sme nespomenúť ani obľúbené butiky značky Mango. Táto značka nám predstavuje klasické čierne modely dlhých sukní, tak aj modely sukní vzorovaných. Mimo samotných modelov sa v butikoch Mango môžete tešiť aj na zľavy, ktoré sa vzťahujú práve aj na ony dlhé sukne.

„Zdroj“: www.next.co.uk , www.mangoshop.comwww.topshop.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.