Čo si zbaliť na dovolenku?

Čo si zbaliť na dovolenku?

24. augusta 2012, letná dovolenka, letné oblečenie, topy, šortky, šaty, bikiny, plavky, dovolenka

Sponzorovanej odkazy:

Všetky sa na letnú dovolenku tešíme už od zimy, a tak máme dostatočne dlhú dobu na to, aby sme sa na ňu pripravili. Nemyslím tým, nekonečné a stále sa opakujúce diéty, ale hlavne oblečenie, plavky a topánky. Najlepšiu príležitosť, ktorá práve pomaly končí, sme mali počas júna a júla, v období letných zliav. Ak ste ju nevyužili, neváhajte a bežte do obchodného centra ešte dnes, pretože sa obchody pomaly začínajú plniť jesenným tovarom.

Ako sa obliecť na cestu?

Ak cestujete autobusom alebo lietadlom, môže sa stať, že Vám na ceste bude zima, preto je vhodné vybaviť sa na cestu slabou dekou a na seba si obliecť niekoľko vrstiev, ktoré sa dajú obliekať alebo vyzliekať podľa okolitej teploty. Vhodné sú aj plátené tenisky, v žiadnom prípade žabky. Do kabelky nezabudnite pridať aj balzam na pery, vlhčené obrúsky, zrkadlo, hrebeň a hlavne slnečné okuliare.

Čo si zbaliť so sebou do kufra?

Najdôležitejšou vecou sú plavky a nie jedny. Najlepšie sú plavky vo farebnom prevedení vhodnom pre svetlú pleť a neskôr pre opálenú pleť. Nemenej dôležitý je ľahký kaftan, ktorý chráni pred spálením a vďaka svojej ľahkosti v ňom nie je horúco. Zabudnúť nesmiete ani na plážovú tašku, do ktorej sa zmestia všetky nevyhnutnosti na pláž a jednu večernú kabelku.

Pri balení som sa najviac rozhodovala u osušky, chcela som, aby sa mi hodila ku všetkým rozmanitým plavkám, ale zároveň som si nechcela brať ku každým bikinami inú osušku. Nakoniec som si zbalila jednu fialovú, pretože farebne ladí k zeleným, oranžovým a nakoniec aj čiernym plavkám a jednu pestrofarebnú.

A konečne topánky, v teniskách prídete a inak budete potrebovať už len žabky, šľapky a sandále. Lodičky si zbaľte len v prípade, že v kufri zostalo miesto, pretože večer sa dajú vhodne využiť aj sandále.

Hlavne si neberte zbytočnosti, ktoré nakoniec ani nevyužijete. Každý deň budete najviac potrebovať plavky, takže najdôležitejšie sú plavky a čím viac, tým lepšie, tie veľa miesta v kufri nezaberú.

Zdroj: www.polyvore.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a kabelky a tašky.