Čo si zbaliť na dovolenku?

Čo si zbaliť na dovolenku?

24. augusta 2012, letná dovolenka, letné oblečenie, topy, šortky, šaty, bikiny, plavky, dovolenka

Sponzorovanej odkazy:

Všetky sa na letnú dovolenku tešíme už od zimy, a tak máme dostatočne dlhú dobu na to, aby sme sa na ňu pripravili. Nemyslím tým, nekonečné a stále sa opakujúce diéty, ale hlavne oblečenie, plavky a topánky. Najlepšiu príležitosť, ktorá práve pomaly končí, sme mali počas júna a júla, v období letných zliav. Ak ste ju nevyužili, neváhajte a bežte do obchodného centra ešte dnes, pretože sa obchody pomaly začínajú plniť jesenným tovarom.

Čo si zbaliť na dovolenku? (http://www.luxurymag.sk)Čo si zbaliť na dovolenku? (http://www.luxurymag.sk)Čo si zbaliť na dovolenku? (http://www.luxurymag.sk)

Ako sa obliecť na cestu?

Ak cestujete autobusom alebo lietadlom, môže sa stať, že Vám na ceste bude zima, preto je vhodné vybaviť sa na cestu slabou dekou a na seba si obliecť niekoľko vrstiev, ktoré sa dajú obliekať alebo vyzliekať podľa okolitej teploty. Vhodné sú aj plátené tenisky, v žiadnom prípade žabky. Do kabelky nezabudnite pridať aj balzam na pery, vlhčené obrúsky, zrkadlo, hrebeň a hlavne slnečné okuliare.

Čo si zbaliť na dovolenku? (http://www.luxurymag.sk)Čo si zbaliť na dovolenku? (http://www.luxurymag.sk)Čo si zbaliť na dovolenku? (http://www.luxurymag.sk)Čo si zbaliť na dovolenku? (http://www.luxurymag.sk)Čo si zbaliť na dovolenku? (http://www.luxurymag.sk)

Čo si zbaliť so sebou do kufra?

Najdôležitejšou vecou sú plavky a nie jedny. Najlepšie sú plavky vo farebnom prevedení vhodnom pre svetlú pleť a neskôr pre opálenú pleť. Nemenej dôležitý je ľahký kaftan, ktorý chráni pred spálením a vďaka svojej ľahkosti v ňom nie je horúco. Zabudnúť nesmiete ani na plážovú tašku, do ktorej sa zmestia všetky nevyhnutnosti na pláž a jednu večernú kabelku.

Pri balení som sa najviac rozhodovala u osušky, chcela som, aby sa mi hodila ku všetkým rozmanitým plavkám, ale zároveň som si nechcela brať ku každým bikinami inú osušku. Nakoniec som si zbalila jednu fialovú, pretože farebne ladí k zeleným, oranžovým a nakoniec aj čiernym plavkám a jednu pestrofarebnú.

Čo si zbaliť na dovolenku? (http://www.luxurymag.sk)Čo si zbaliť na dovolenku? (http://www.luxurymag.sk)Čo si zbaliť na dovolenku? (http://www.luxurymag.sk)

A konečne topánky, v teniskách prídete a inak budete potrebovať už len žabky, šľapky a sandále. Lodičky si zbaľte len v prípade, že v kufri zostalo miesto, pretože večer sa dajú vhodne využiť aj sandále.

Hlavne si neberte zbytočnosti, ktoré nakoniec ani nevyužijete. Každý deň budete najviac potrebovať plavky, takže najdôležitejšie sú plavky a čím viac, tým lepšie, tie veľa miesta v kufri nezaberú.

Zdroj: www.polyvore.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a kabelky a tašky.