Cestujte štýlovo! / Štýlové cestovné tašky

Cestujte štýlovo! / Štýlové cestovné tašky

2. septembra 2012, cestovanie, cestovné tašky, štýlové cestovné tašky

Sponzorovanej odkazy:

Ak idete na dlhšiu dovolenku, beriete si určite automaticky kufor klasickej veľkej alebo strednej veľkosti. Problém ale môže nastať, ak idete preč len na víkend alebo na pár dní a brať si tak veľkú batožinu je podľa vás zbytočné. Možno rovnako ako ja patríte k ľuďom, ktorí sú schopní prázdne miesto zaplniť vecami, ktoré „určite budú potrebovať“, ale nakoniec sa ich vôbec nedotknú. Proti tomuto zlozvyku existujú síce aj menšie veľkosti, vyzerajú ale trochu divne. Lenže, či už máte kabelku najväčšiu, všetky veci tam určite nenapcháte. Kam si teda máte potrebnosti ako oblečenie, kozmetiku, knihy, časopisy alebo notebook dať?

Vezmite si k srdcu známe príslovie „šaty robia človeka“ a riaďte sa ním za každej situácie. Zabudnite teda, prosím, na športové tašky, ktoré sú síce praktické, ale, ruku na srdce, tiež dosť škaredé. Ste predsa dáma, nebojte sa to ukázať! Kúpte si takú tašku, za ktorú sa nebudete musieť hanbiť.

Najčastejším materiálom, s ktorým sa u cestovných tašiek môžete stretnúť, je koža (alebo napodobenina u lacnejších variánt). Je praktická, umývateľná, univerzálna a nikdy s ňou nič nepokazíte. Ďalšou prednosťou je navyše to, že ak bude pršať, veci v nej vám nenavlhnú a nepoškodia sa. U plátenej s týmto rizikom musíte počítať, semišová by sa navyše mohla poškodiť.

Cestovné tašky si väčšinou berieme do ruky alebo ich vďaka pripínaciemu uchu nosíme cez rameno. Určite sa vám zapáči jedna vychytávka, a to tašky, ktoré majú už v sebe zabudované kolieska a držadlo, takže je v prípade väčšej hmotnosti uložených vecí ich môžete za sebou ťahať ako kufor.

Ak nechcete zostávať u elegancie a jednoduchosti, náladu vám vždy spoľahlivo zdvihnú veselé farby a vzory.

zdroje: www.topshop.com , www.ebags.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.