Šaty à la 50. roky, to je Lazy Eye!

Šaty à la 50. roky, to je Lazy Eye!

3. septembra 2012, retrosukne, šaty á lá 50.roky, retro oblečenie, šaty Lazy Eye, retro, Lazy Eye, retrošaty, 50. roky

Sponzorovanej odkazy:

Lazy Eye sú retro šaty a sukne ušité podľa pôvodných strihov z 50. rokov. Sú vyrobené z bavlny, a preto sú praktické na údržbu. Každý kus je originál a pristane každej žene. Šaty aj sukne z kolekcie Lazy Classic sú určené pre každodenné nosenie – do práce, na piknik s priateľmi, na rande aj na prechádzku so svojím domácim miláčikom. Naopak u kolekcie Lazy Diva narazíte na spoločenské a svadobné šaty. Veríme, že si ich zamilujete.

O PÔVODE LAZY EYE

Lazy Eye je rodinná značka, ktorá vznikla veľmi spontánne len nedávno – na jar 2012 v Prahe. Šaty a sukne sú ušité s láskou (ako inak) podľa originálnych strihov z 50. rokov zo súčasne dostupných materiálov, tzn. bavlneného plátna. To je veľmi praktické na údržbu, pretože sa dobre perie, žehlí a je príjemné na dotyk a šetrné k pokožke. Každý ušitý kúsok je originál, od jedného vzoru látky vznikajú vždy maximálne tri kusy outfitov s odlišným strihom. Oblečenie Lazy Eye je veľmi ženské, originálne, pohodlné a ležérne. Na niekoho môže pôsobiť príliš konzervatívnym dojmom, na iných zase naopak výstredne a extravagantne – veď sú to strihy šiat a sukní z 50.rokov! Tešiť sa môžete na pripravovanú novinku – svadobné šaty Lazy Eye.

Cena šiat sa pohybuje okolo 200eur, alebo si ich môžete priamo v pražskej predajni zapožičať za poplatok a zloženie zálohy (pre prípad, že by sa šatám alebo sukni čokoľvek stalo). Na prianie klientiek vám Lazy Eye môže zabezpečiť aj kaderníka, ktorý vám vytvorí dobový účes, prípadne make-up artistky. Predajňu oblečenia Lazy Eye nájdete u Divoké Matky na Hybešovej 2 v Prahe 8 a alebo na Krymskej 29 v Prahe 2.

Snahou a účelom Lazy Eye je, aby šaty a sukne boli bežne nositeľné a cítili ste sa v nich dobre. Inšpiráciou sú napríklad Marylin Monroe alebo Audrey Hepburn.

Len si predstavte tú prechádzku v šatách Lazy Eye, v kabriolete a so svojou drahou polovičkou. V šatách a sukniach Lazy Eye sa vrátite o pár desiatok rokov späť a skúsite tak jedinečnú atmosféru päťdesiatok.

Zdroje: www.lazyeye.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.