Leto je vo svojej polovici, nakúpte bikiny v zľavách!

Leto je vo svojej polovici, nakúpte bikiny v zľavách!

22. augusta 2012, plavky, bikiny, dámske plavky

Sponzorovanej odkazy:

Plavkové trendy sa neúprosne nemenia tak často ako tie pri normálnom oblečení. Ak si jeden rok kúpite jeden krásny pár, v prípade že si ho nezničíte, určite ho budete nosiť aj ďalších niekoľko rokov. Nikdy ale nie je na škodu inšpirovať sa a niečo módneho si do zbierky zaobstarať. V rámci práve prebiehajúcich zliav sa vám to určite oplatí.

Určite máte doma aspoň jedny trojuholníkové plavky, ktoré sa nikdy nestratia. Na pláži alebo na kúpalisku určite prilákajú pozornosť okolia a celá postava v nich vyzerá úžasne.

Nesmrteľný top plaviek s kosticami a košíčkami nesmie chýbať v šatníku žiadnej majiteľky veľkého poprsia. Aj keď sa riadi podľa jedného strihu, nemusí byť vôbec nudný, zaujímavé vzory a farby urobia svoje.

Krásne a praktické sú bandeau plavky, vďaka ktorým sa nemusíte trápiť so zložením a následným navliekaním ramienok od podprsenky, a tým, že budete mať vypálený vzor plaviek. Úžasne vyzerajú na majitelkách malých pŕs. Pokiaľ hodláte vyčíňať vo veľkých vlnách, asi to ale nebude to pravé orechové.

Možno vás zaujme dnes už u plaviek bežný pin-up štýl 50. rokov. Oproti iným sa riadi pevnými pravidlami, a tými sú zvýšený pás u nohavičiek a zaväzovanie za krkom, strih podprsenky už je ale na vás.

Ak si nie ste príliš istá svojou postavou, slušať budú práve vám. Zakryjú problémové partie vášho tela, ako je väčšie bruško a zvýraznia plné ženské krivky.

Aké plavky sú teda skutočne trendy? Trendom podliehajú skôr farby a vzory ako strihy. Tento rok sú na výslní tie neónové a pastelové.

  • plavky s volánmi – je jedno kde a koľko, príliš sa ale nehodia k veľkým prsiam a širokým bokom, ktorým ešte pridávajú na objeme
  • strapcové plavky – pozor by si mali dať ženy s krátkymi nohami- ešte viac je skrátia
  • plavky na jedno rameno – v roku 2009 došlo k ich znovuobjaveniu, od minulých rokov je ale rozdielom to, že je trendy široký pruh miesto skoršieho úzkeho
  • plavky so zaväzovaním uprostred hrudníka

zdroj: asos.com, Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.