Letné dámske topy na každú príležitosť

Letné dámske topy na každú príležitosť

31. augusta 2012, letné topy, spoločenské topy, nad brucho, topy s nápisom, topy odhaľujúce brucho, leto 2012, dámske topy, košeľové topy, priehľadné topy, satén, saténové topy

Sponzorovanej odkazy:

Topy sú módnym kúskom, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadnej ženy. A zvlášť teraz v lete, kedy ich využijete najviac. Sú ľahké a skvele sa hodia pre horúce letné dni. Topy sú ale všeobecne perfektný celoročný doplnok, pretože sa hodia k nohaviciam i sukniam, pri spoločenských akciách aj na prechádzku do parku. Sú teda skvelou investíciou a či sa pre ne rozhodnete, určite neoľutujete, pretože ich budete môcť nosiť vo všetkých sezónach.

Košeľové topy

Vyzerajú ako košele, ale nie sú to košele. Majú goliere a klasické zapínanie na gombíky. Sú to topy, ktoré vzbudia váš záujem. Niektorým z nás košele nepristanú, alebo všeobecne nemáme rady materiál, z ktorého sú vyrábané. Väčšinou nie je vzdušný a v lete sa zle nosí. Vyskúšať môžete košeľové topy, ktoré možno na prvý pohľad vyzerajú trochu starecky, ale na ten druhý v nich uvidíte úžasný kúsok, ktorý sa budete dať s mnohým kombinovať. Košeľovým topom veľmi lahodia obrovské šperky a kabelky.

Topy s nápismi

Áno, topy s nápismi sú tak trochu puberťácke, ale prečo by nám to malo vadiť? Tak trochu nezbedne a mlado sa chce cítiť každá z nás a s topmi s nápismi sa vám to zaručene podarí. Tieto topy vyžarujú extrémne letnú náladu a nenechajú vás ľadovo chladnou. Budú sa vám hodiť skutočne kamkoľvek. Vezmite si ich na nákupy, na prechádzku do mesta, na párty alebo diskotéku. Zakaždým budete určite za hviezdu.

Priehľadné topy

V poslednej dobe veľmi letí tak trošku priehľadné oblečenie aj módne doplnky. Veľmi obľúbená je aj priehľadná spodná bielizeň, sukne, nohavice, kabelky, dáždniky a mnoho iného… Rovnako tak aj priehľadné topy. Jedná sa o módny kúsok, ktorý si skôr vezmú na seba tie odvážnejšie z nás, čo je ale podľa môjho názoru chyba! Priehľadného topu by sa nemala báť žiadna žena, pretože je veľmi slušivý a dajú sa s ním robiť veľké veci. Môžeme si pod neho vziať napríklad nejaké nenápadné tielko či tričko jednotnej farby, ktoré priehľadný top skvele doplní, alebo vyskúšať rôzne farby a strihy podprseniek a tie skutočne statočné si pod neho nemusia brať vôbec nič. Niekomu to môže pripadať absurdné, ale na módnych mólach nemajú modelky pod priehľadným topom predsa nikdy nič.

Saténové topy

Satén je skôr typickým materiálom pre výrobu obliečky a dámskych nočných košieľok, ale saténové topy sú tiež veľmi krásne. Pravdou je, že satén nie je práve tým najlepším materiálom pre letné oblečenie, aj keď je túto sezónu veľmi obľúbený, ale využijete ho určite pri rôznych spoločenských akciách, ktorých je v lete oveľa viac ako inokedy v roku. Saténový top je práve ten módny kus, ktorý sa vám bude hodiť aj v zime, kedy sa rozbehne skvelá plesová sezóna.

Topy, ktoré odhaľujú bruško

Tento rok sú veľmi populárne všetky topy odhaľujúce bruško. Vôbec sa ale nemusíte tohto trendu báť, strihy topov, ktoré odhaľujú bruško nie sú až tak desivé. Niektoré končia skutočne hneď po prsiami, ale väčšina vám zakryje aj polovicu brucha, proste ako keby ste mali o trochu viac kratší top. V letnom horúcom počasí ho určite oceníte a budete sa cítiť fajn.

Zdroje: www.polyvore.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.