S topánkami Aldo zažiarite

S topánkami Aldo zažiarite

4. septembra 2012, Aldo, topánky Aldo

Sponzorovanej odkazy:

Možno už ste si aj vy všimli, že do Českej republiky po niekoľkých rokoch vkročil obchodný reťazec Aldo, populárny hlavne v Amerike. Aký je dôvod jeho obľúbenosti? Obsahuje širokú škálu trendy topánok, na rozdiel od iných značiek aj pestrú ponuku topánok pre mužov, to všetko v prijateľnej cenovej línii.

Rozhodne nečakajte nijaké topánky na podpätku alebo balerínky bez nápadu, všetky kúsky značky sú neobyčajné, budú vás zdobiť a vo vašom botníku a šatníku sa budú krásne vynímať. V kolekciách hrajú veľkú úlohu farby.

Spoločnosť založil v roku 1972 v Montreale Aldo Bensadoun. Sám pochádzal z obuvníckej rodiny, ktorá sa venovala ich šitiu celé desaťročia. V prvých rokoch svojho pôsobenia sa značka zameriavala čisto len na výrobu topánok. Firma sa postupne začala rozrastať, v prvých dvadsiatich rokoch fungovania sa topánky predávali len v Kanade, v roku 1993 bol v Bostone oficiálne otvorený úplne prvý butik v celých Spojených štátoch. Prvou krajinou mimo severnú Ameriku, v ktorej bol obchod Aldo otvorený, bol Izrael v roku 1994.

Aldo dnes nepredáva len dámske a pánske topánky, postupne sa k nim pridali aj kabelky, šperky alebo parfumy.

Značka Aldo sa tiež niekoľkokrát podieľala v programoch pre celkové zlepšenie spoločnosti, medzi inými je to napríklad Next Step, ktorý bojuje za ochranu životného prostredia. Vylepšili preto design krabíc, ktoré teraz vďaka šikovnému zatváraniu slúžia zároveň ako nákupná taška.

V marci tohto roku podpísalo Aldo spolupráci s Madonnou, ktorá im má v rámci svojej vlastnej značky rad topánok navrhla. K dostaniu bude v auguste a nebude vôbec nedostupná, nejaký kúsok si budete môcť zaobstarať napríklad aj na www.asos.com .

Oficiálny e-shop na stránkach www.aldoshoes.com produkty mimo Kanadu, USA a Veľkú Britániu nezasiela, pre topánky si ale môžete zájsť do kamennej predajne, ktorá je v Prahe (Centrum Chodov-Roztylské 2321/19).

zdroj: www.aldoshoes.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.