Plavky, ktoré vám pristanú! Alebo plavky pre každú postavu

Plavky, ktoré vám pristanú! Alebo plavky pre každú postavu

11. augusta 2012, bikiny, plavky leto 2012, dámske plavky, plavky pre plnoštíhle, plavky, plavky podľa postavy, malé prsia, veľké prsia, široké boky, väčšie brucho, široké ramená

Sponzorovanej odkazy:

V lete je nutnosťou mať aspoň jedny plavky, a to, že nie ste príliš spokojná so svojou postavou, neznamená, že radšej zostanete doma. Užívajte si teplých dní! Ako teda nájsť vhodné plavky, ktoré vám pristanú?

Vďaka tomu, že sa dnes väčšina plaviek predáva rozdelene, nie je problém kúpiť si tie, ktoré vám vyhovujú ako veľkostne, tak strihovo.

- MALÉ PRSIA

Hoci sa to nezdá, mať malé prsia nie je pri výbere plaviek taký problém, ako mať prsia veľké. Riaďte sa raz dôležitou radou – zabudnúť na jednoduché horné vršky plaviek. Strapce, riasenie, mašličky a rôzne ozdoby dodajú vašim prsiam na objeme. V rámci strihov máte veľký výber možností. Pristanú vám trojuholníkové diely, bandeau plavky alebo klasické vystužené podprsenkové diely. Všeobecne je tiež známe, že horizontálne pruhy rozširujú, rozhodne vám preto neuškodia.

- VEĽKÉ PRSIA

Na rozdiel od majiteliek malých pŕs budete musieť zabudnúť na trojuholníkové plavky a na ďalšie, ktoré majú tenké šnúrky, vaše prsia totiž potrebujú podporu. Najlepšie pre vás budú klasické plavky s kosticami a silnejšími ramienkami alebo tie sa zaväzovanie za krkom, vďaka véčkovému výstrihu váš dekolt opticky pretiahnu.

Máte rada pin-up štýl? Ak áno, jasajte. Pristane vám viac než komukoľvek inému, zvýrazní vám ženské krivky. Sedieť vám budú jemné vzory, ako napríklad bodky.

- KRÁTKE NOHY

Skrátiť torzo a predĺžiť nohy nie je vôbec problém. Výber horného dielu je len na vás a vašom štýle, vaše nohy predĺži dolný diel na zaväzovanie alebo ten, ktorý je spojený krúžkami, samozrejmosťou je vykrojený strih. Na ramienku radšej nechajte trendy plavky so strapcami, ešte viac by vás skrátili.

- ŠIROKÉ RAMENÁ

Ak máte široké ramená, stavte na plavky s divokými vzormi, ktoré od nich odpútajú pozornosť. U strihov je dôležité zamerať sa na oba diely, plavky s výstrihom do V radšej prenechajte ostatným, spodný diel by ma byť športovejšieho rázu s rôznymi páskami, prackami a šnúrkami.

- ŠIROKÉ BOKY

Pre majiteľky väčších bokov existuje jedna rada, nikdy nie spodný diel plaviek so zdobením, najlepšie budú vyzerať jednoduché strihy a potlače.

- VÄČŠIE BRUCHO A SILNEJŠIA POSTAVA

Pokiaľ vás trápia kilá navyše, jednodielne plavky dokážu s vašou postavou zázraky. Desíte sa pri tej predstave? Nemusíte, v obchodoch sa to priamo hemží krásnymi vzorovanými s najrôznejšími ozdobami. Pomôcť vám môžu aj tankini – klasický nohavičkový spodný diel spolu s vrchným v štýle topu. Presvedčte sa ale, či vám nie sú príliš tesné, väčšie bruško zakryje aj riasenie po bokoch. Zakryť bruško vám pomôžu aj najrôznejšie geometrické vzory a horizontálne prúžky.

Jednodielne s opaskom uprostred vytvoria dojem cielenej postavy v tvare cielených presýpacích hodín.

Ak ale trváte na klasických dvojdielnych plavkách, pristať vám budú nohavičky s vyšším pásom alebo vysoko vykrojený dolný diel, ktorý zoštíhľuje nohy. Pin-up štýl je tu rovnako ako u žien s veľkým poprsím veľmi vítaný.

Tápate, akú farbu si zaobstarať? Vždy sa môžete spoľahnúť na tmavé alebo chladné odtiene, neónové si radšej nekupujte.

zdroje: asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a plavky.