Posledné hity z letnej kolekcie Bershka!

Posledné hity z letnej kolekcie Bershka!

14. augusta 2012, letná kolekcia 2012 Bershka, Bershka

Sponzorovanej odkazy:

Po zľavovej lavíne sa do obchodov dostala nová kolekcia, ktorá sa vám určite zapáči rovnako ako tá predchádzajúca. Pozrite sa, aká je:

Farby, ktoré pri oblečení v kolekcii prevažujú, sú: čierna-biela-modrá a hlavne červená vo všetkých možných odtieňoch.

Aj novú kolekciu Bershka zasiahla lavína všadeprítomnej džínsoviny. Šaty, sukne, košele, kabelky- všetko čo sa vám len zachce.

Rady sa obliekate žensky a sukne a šaty sú vám milšie než nohavice? Okrem šiat v jednoduchých líniách, ktoré nikdy v žiadnej kolekcii nechýbajú, môžete nájsť hojne tie, ktoré majú naberanie v páse. Môžete si cez ne dať opasok, alebo ich nosiť len tak. Obľúbenou farbou je anjelsky biela alebo červená.

Do kolekcie Bershka sa dostali aj priesvitné sukne, ktoré upozornia na vaše nohy.

Obyčajné tričká prekuknú, ak k nim pridáte trendy ozdobný golier v rámci náhrdelníku. Nemusíte sa s tým ale trápiť, v kolekcii nájdete aj topy, ktoré majú jeden malinký priamo prišitý.

Užívajte si na britskej vlne! Ak sa vám ich Union Jack sakra páči, prečo si nekúpiť napríklad sukňu alebo nohavice s jeho potlačou? Väčšinou sa podobné kúsky vyrábajú s americkou verziou vlajky, britská ale tiež nie je na zahodenie.

Čo Bershka považuje za najväčší letný trend? Jednoznačne cvoky, ostne a ďalšie ozdôbky. Či už ste bezhraničnou milovníčkou rocku alebo sa vám jednoducho len páči, nájsť ich môžete na čomkoľvek, zdobia topánky, kabelky, tričká, bundy, výnimkou nie sú ani náušnice a náhrdelníky.

Zbožňujete topánky? Aj vy si vyberiete. Veľkým trendom v kolekcii sú topánky na podpätku alebo na kline, s úzkym remienkom okolo členku. Ak navyše máte v obľube nude farbu, 2:0 pre vás. Takmer určite narazíte na nejaké, ktoré si zamilujete. V obchodoch tiež môžete nájsť nepreberne veľa topánok na robustnejšom podpätku, ktorý vám zabezpečí väčšiu stabilitu.

U šperkov hľadajte predovšetkým dlhé závesné náušnice, do obchodov sa tiež vracajú náramky, náušnice, retiazky a ďalšie s pierovými detailmi, či už kovové, alebo napodobeniny.

zdroje: bershka.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.