Trúfnete si na nohavice s potlačou?

Trúfnete si na nohavice s potlačou?

15. augusta 2012, geometrická potlač, leopardia potlač, nohavice s potlačou, rifle s potlačou, potlače, vzory, trendy, 2012, kvetinová potlač, tribal potlač

Sponzorovanej odkazy:

Leto sa vždy nesie v znamení farieb a všelijakých kombinácií. Už sme si zvykli na farebné rifle ako v pastelových, tak i výraznejších neónových odtieňoch, ale módni návrhári aj celebrity nám nastolili trend, ktorý je o mnoho odvážnejší – nohavice a džínsy s potlačami. V tomto kúsku oblečenia budete zaručene neprehliadnuteľné, štýlové a originálne! Možno vám blyslo hlavou, že tento trend je síce pekný, ale nie je pre vás, predsa len sa jedná o niečo veľmi výrazné a nevšedné. Nie všetky nohavice s potlačou sú ale do očí bijúce. Poďme sa teraz na ne pozrieť!

Nenápadný leopard

Medzi menej nápadné potlače, ktoré sa na nohaviciach a rifliach objavujú, patrí hlavne vďaka neutrálnym farbám ten leopardí. Čierno-šedá, či béžovo-čierna kombinácia nepôsobí na prvý pohľad nijak krikľavo, a ak ju doplníte aj o sačko či cardigan v podobných odtieňoch, vytvoríte tak zaujímavý, ale nie toľko nápadný outfit.

Nechajte nohavice rozkvitnúť

Rovnako ako na všetkom ostatnom sa aj na nohaviciach veľmi často objavujú kvety. Pre striedmejší look tu sú malé kvetinky v pastelových farbách, pre odvážnejšie dámy sa ponúkajú pestré a všetkými farbami hrajúce tropické kvety často doplnené napríklad o listy paliem. Pre obe tieto varianty ale platí, že tričko či blúzka, ktorú k takýmto nohaviciam či rifliam oblečiete, by mala hrať v jednom z odtieňov, ktorý sa objavuje práve vo vzore na nohaviciach. Celkový look tak bude vyzerať ucelene.

Divoký tribal

Tribal štýl je vďaka svojej farebnosti na nohaviciach tiež veľmi obľúbený. Tóny oranžovej, červenej, žltej a ďalších výrazných farieb sa medzi sebou dajú výborne kombinovať a jednoduché je to aj s výberom doplnkov a šperkov, poobzerajte sa po masívnych a farebných kúskoch. Medzi najpopulárnejšie a najviac trendy prvky tribal štýlu patria tento rok aztécke vzory.

Kocky, bodky …

Kým leopardí i kvetinové potlače sa pomaly dostávajú do úzadia, rastie obľúbenosť geometrických vzorov. Nejedná sa ale len o bodky, prúžky a kocky, ktoré sú akousi klasikou, ale skôr o trojuholníčky či najrôznejšie klikiháky – geometrické vzory – ktoré v najrôznejších farebných prevedeniach pôsobia veľmi nevšedne, hravo a zaujímavo.

Zdroje: www.polyvore.com , www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.