Trúfnete si na nohavice s potlačou?

Trúfnete si na nohavice s potlačou?

15. augusta 2012, geometrická potlač, leopardia potlač, nohavice s potlačou, rifle s potlačou, potlače, vzory, trendy, 2012, kvetinová potlač, tribal potlač

Sponzorovanej odkazy:

Leto sa vždy nesie v znamení farieb a všelijakých kombinácií. Už sme si zvykli na farebné rifle ako v pastelových, tak i výraznejších neónových odtieňoch, ale módni návrhári aj celebrity nám nastolili trend, ktorý je o mnoho odvážnejší – nohavice a džínsy s potlačami. V tomto kúsku oblečenia budete zaručene neprehliadnuteľné, štýlové a originálne! Možno vám blyslo hlavou, že tento trend je síce pekný, ale nie je pre vás, predsa len sa jedná o niečo veľmi výrazné a nevšedné. Nie všetky nohavice s potlačou sú ale do očí bijúce. Poďme sa teraz na ne pozrieť!

Nenápadný leopard

Medzi menej nápadné potlače, ktoré sa na nohaviciach a rifliach objavujú, patrí hlavne vďaka neutrálnym farbám ten leopardí. Čierno-šedá, či béžovo-čierna kombinácia nepôsobí na prvý pohľad nijak krikľavo, a ak ju doplníte aj o sačko či cardigan v podobných odtieňoch, vytvoríte tak zaujímavý, ale nie toľko nápadný outfit.

Trúfnete si na nohavice s potlačou? (http://www.luxurymag.sk)

Nechajte nohavice rozkvitnúť

Rovnako ako na všetkom ostatnom sa aj na nohaviciach veľmi často objavujú kvety. Pre striedmejší look tu sú malé kvetinky v pastelových farbách, pre odvážnejšie dámy sa ponúkajú pestré a všetkými farbami hrajúce tropické kvety často doplnené napríklad o listy paliem. Pre obe tieto varianty ale platí, že tričko či blúzka, ktorú k takýmto nohaviciam či rifliam oblečiete, by mala hrať v jednom z odtieňov, ktorý sa objavuje práve vo vzore na nohaviciach. Celkový look tak bude vyzerať ucelene.

Trúfnete si na nohavice s potlačou? (http://www.luxurymag.sk)

Divoký tribal

Tribal štýl je vďaka svojej farebnosti na nohaviciach tiež veľmi obľúbený. Tóny oranžovej, červenej, žltej a ďalších výrazných farieb sa medzi sebou dajú výborne kombinovať a jednoduché je to aj s výberom doplnkov a šperkov, poobzerajte sa po masívnych a farebných kúskoch. Medzi najpopulárnejšie a najviac trendy prvky tribal štýlu patria tento rok aztécke vzory.

Trúfnete si na nohavice s potlačou? (http://www.luxurymag.sk)

Kocky, bodky …

Kým leopardí i kvetinové potlače sa pomaly dostávajú do úzadia, rastie obľúbenosť geometrických vzorov. Nejedná sa ale len o bodky, prúžky a kocky, ktoré sú akousi klasikou, ale skôr o trojuholníčky či najrôznejšie klikiháky – geometrické vzory – ktoré v najrôznejších farebných prevedeniach pôsobia veľmi nevšedne, hravo a zaujímavo.

Trúfnete si na nohavice s potlačou? (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: www.polyvore.com , www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.