Sexy topy bez ramienok

Sexy topy bez ramienok

12. augusta 2012, Bershka, top, topy, topy bez ramienok, tube topy, Terranova, Tally Weijl, Asos, tielko, tielko bez ramienok

Sponzorovanej odkazy:

Leto, to krásne obdobie, kedy si môžeme dovoliť ukázať zo svojho tela na verejnosti trochu viac ako inokedy, je v plnom prúde a láka nás nekonečnými možnosťami, čo v teplom počasí nosiť. Dnes nebude reč o žiadnej prevratnej novinke, ale o starom, ale osvedčenom, štýlovom a sexy kúsku oblečenia – topu bez ramienok. Ten je dôkazom toho, že nie je potreba veľký výstrih, odhalené ramená, veď aj kľúčne kosti totiž tiež pôsobia veľmi zvodne a neodolateľne!

Topy bez ramienok, alebo tiež tube topy, ale poskytujú aj isté úskalia. Určite so mnou budete súhlasiť, že pokiaľ sa jedná o top bez ramienok, nemali by byť žiadne ramienka vidieť, ani tie od podprsenky. Celkový dojem z tielka to totiž trochu kazí. Nie každý si ale môže dovoliť chodiť bez podprsenky, preto sa oplatí zainvestovať aspoň do jednej variabilnej podprsenky, najlepšie v telovej farbe, u ktorej sa dajú ramienka posúvať podľa potreby, alebo prípadne úplne oddeliť. Tá je pod taký top úplne ideálnou variantou.

Topy Tally Weijl

Pre top bez ramienok môžete zájsť napríklad do obchodov značky Tally Weijl, ktoré ponúkajú tieto tielka v mnohých jemných farbách zvýrazňujúcich letné opálenie, ako je svetlo žltá, ružová či modrá. Často sa tu tiež objavujú detaily ako riasenie, prestrihy, opasok či iné zdobenie vyzdvihujúce ženské prednosti.

Topy Terranova

Značka Terranova má vo svojej ponuke taktiež veľkú ponuku topov bez ramienok a sústredila sa predovšetkým na najrôznejšie potlače a vzory. Obliecť si tak môžete topy kvetované, v tribal a etno vzoroch, alebo napríklad tielko s poletujúcimi motýliky.

Topy Bershka

Zaujímavé topy bez ramienok nájdete aj v Bershke. Nevšedne pôsobí napríklad top opatrený zipsom, štýlovo a chic zase vyzerá tube top v čiernobielej kombinácii. Okrem toho tu nájdeme aj jednofarebné tielka a nechýbajú ani tie vzorované.

Topy Asos

Ďalšie originálne kúsky nájdete na stránkach www.asos.com . Narazíte tam na trendy topy bez ramienok s peplum zdobením, tielka s rafinovanými prestrihmi, ale aj na klasické jednofarebné tube topy vhodné k legínam alebo šortkám. Aj tu samozrejme prebiehajú letné zľavy a navyše tieto stránky ponúkajú dopravu zadarmo, takže vám nič nebráni mať tieto neopozerané kúsky v šatníku.

Zdroje: www.asos.com , www.tallyweijl.com , www.terranovastyle.com , www.bershka.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.