Pánske letné košele - havajské vzory, autíčka i zvieracie potlače

Pánske letné košele - havajské vzory, autíčka i zvieracie potlače

10. augusta 2012, Hawaiské košele, košele s dlhým rukávom, Pánske košele Ed Hardy, Pánske letné košele

Sponzorovanej odkazy:

Letné košele sú obľúbené u všetkých vekových kategórií. Predstavujú určitý prvok elegancie a nosia sa takmer ku všetkému. Pánske košele sú považované za bežnú súčasť pánskeho obleku a tvoria tiež nevyhnutný prvok pri letných dovolenkách. Medzi najdôležitejšie faktory, ktoré ovplyvňujú výber košele, patrí predovšetkým strih (najčastejšie slim fit a regular) a materiál. Zohľadniť treba aj farby a vzory. Rozhodovanie ďalej prebieha na základe funkčnosti a praktickosti. Inak vyberajú muži, ktorí nosia košele každodenne do práce a inak muži, ktorí ich majú ako súčasť voľnočasového šatníka.

Pánske letné košele zdobia vtipné vzory i zvieracie potlače

Pánske letné košele nemusia podliehať veľkým zmenám. Stále sú obľúbené úplne jednoduché strihy v čiernom a bielom prevedení. Postupne sa im ale dostáva zaujímavých inovácií. Čo hovoríte napríklad na rukávy s originálnou potlačou? Priestor dostávajú aj zdobené goliere. Tie si obľúbili najmä bloggeri po celom svete. Často sa tiež stretneme s „falošnými“ goliermi, ktoré patria medzi trendy sezóny.

Zábavné a trendy sú košele s rôznymi potlačami ako sú autíčka, havajské kvety, geometrické vzory alebo pre odvážnych zvieracie potlače.

Hawaiské košele sa vracajú stálosťou bumeranngu a zrejme zakotvia medzi stálice šatníku (minimálne na dovolenke pri mori). Stále viac sa využíva potlače paliem v kombinácii s výrazným farebným prevedením.

Stále môžete využiť aj košeľu s dlhým rukávom. Vyhrnuté rukávy vyzerajú ležérne a v prípade chladnejších večerov i zahrejú. Medzi vzormi stále dominuje kocka. Zoženiete ich napríklad v obchodoch Next.

Pánske košele Ed Hardy

Pánske košele Ed Hardy majú vždy niečo neprehliadnuteľné­ho. Na prvý pohľad úplne jednoduchá košeľa sa razom mení v jedinečný kus s typickými motívmi značky (tiger, ruže a pod.)

Zdroj: www.asos.com , www.nextdirect.com , www.edhardyshop.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.