High Heels Less alebo ladne a zvodne bez podpätkov!

High Heels Less alebo ladne a zvodne bez podpätkov!

17. augusta 2012, vysoké podpätky, high Heels less, topánky bez podpätkov, topánky na platforme, chýbajúce podpätky, topánky, topánky na podpätku

Sponzorovanej odkazy:

High Heels less čiže dámske topánky bez podpätku. Určite ste v poslednej dobe nejaké také zazreli vo výklade alebo v niektorom z módnych časopisov. Sú teraz vysoko módne. Ako presne vyzerajú? Jedná sa o dámske topánky na platforme, či už páskové alebo lodičky, a ich typickým poznávacím znakom je chýbajúci podpätok. Platforma býva veľmi vysoká, aby vytvárala dostatočnú stabilitu. Ak ste menšieho vzrastu, tak práve tieto trendové topánočky vám vyčaria krásnych pár centimetrov navyše.

Určite si kladiete otázku, ako sa v takých topánkach chodí a či je to vôbec možné? Môžeme len potvrdiť, že sú prekvapivo pohodlné. Zvlášť tie dámy z vás, ktoré sú zvyknuté chodiť na podpätkoch, ich zaiste ocenia. Pre ostatné ženy to môže byť trošku nezvyklá chôdza v takto vysokých topánkach, ale všetko je o cviku a zvyku. Akonáhle si noha zvykne na určitý sklon chodidla, budete sa cítiť istejšie a chôdza vám nebude robiť problémy. Každý človek by mal správne našľapovať cez špičky, ale to málokto z nás dodržiava a väčšina ľudí našľapuje cez pätu. Keďže tieto high Heels nemajú podpätok, teda sa nemôžete spoliehať na stabilitu a pohodlnú opierku päty, donúti vás to spoliehať na svoje priehlavky a špičky. Nielenže vás tieto topánky dokonale naučia chôdzi na podpätkoch (aj bez podpätkov), ale môžu vám pomôcť k celkovej správnej chôdzi vôbec. Naviac vďaka tejto poctivej chôdzi po špičkách si spevníte lýtka. Pozor si dajte v mestách na dlažobné kocky – i keď sa vám nemá kam zaboriť podpätok, pretože žiadny nemáte, môže byť chôdza po tomto povrchu nepríjemná a členky vratké.

Dúfame, že ako milovníčka topánok si aspoň jeden pár kúpite. Budete vskutku originálne a veľmi trendy. Vybrať si môžete farebné páskové, ocvočkované, so strapcami alebo rôznymi vzormi. Čím výraznejšie, tým lepšie! V Európe móda high Heels less ešte len začala, môžete byť medzi prvými, preto neváhajte!

Zdroje: www.karmaloop.com , www.nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.