Pánske plátené nohavice

Pánske plátené nohavice

9. augusta 2012, Elegantné pánske plátené nohavice, Športové plátené nohavice, Pánske plátené nohavice, chinos

Sponzorovanej odkazy:

Pánske plátené nohavice v sebe ukrývajú veľmi príjemnú variantu elegantného oblečenia (najmä v podobe bavlnených chinos). Dobre plnia aj účel športového oblečenia. Výrobcovia ponúkajú varianty s vreckami na stranách nohavíc, odopínateľné nohavice a v závislosti od účelu použitia je možné vyberať aj materiály.

Elegantné pánske plátené nohavice

Romantické filmy natočené podľa kníh Rosamunde Pilcher lahodia našim zmyslom nielen príjemnou hudbou, krásnou prírodou alebo luxusnými domami. Nemenej očarujúci bývajú hlavní protagonisti. Muži často nosia obleky alebo elegantné plátené nohavice. Dnes je tento štýl obliekania plátených nohavíc, považovaný za „golfový štýl“. Široká verejnosť tak vníma štýl obliekania od tričiek a najmä ľahkých svetríkov. Je pravdou, že takáto kombinácia naozaj pôsobí elegantne a je pravdou, že sa jedná o obľúbený štýl obliekania golfistov.

Elegantné plátené nohavice sú síce nadčasovým kúskom, a ak si ich zakúpite tmavomodré alebo béžové, nič tým nepokazíte. Avšak módne trendy uprednostňujú tento rok pastelové farby, ktoré navyše vyzerajú sviežo.

Pri výbere nezabúdajte na materiál. K dostaniu sú veľmi vzdušné plátené elegantné nohavice. Takéto môžete nosiť bez problémov celé leto.

Vzdušné sú predovšetkým ľanové nohavice. Nevýhodou tohto materiálu môže byť iba fakt, že sa ľahko zmačkajú.

Športové plátené nohavice

Športové plátené nohavice sú určené najmä pre pohodlné trávenie voleného času. Ako som už v úvode spomenula, majú väčšinou viac vreciek. Najmä vrecká na stranách nohavíc preferujú muži, ktorým móda pánskych športových taštičiek neprirástla k srdcu.

Aj praktickosť je dôležitá. Ráno vyrazíte v dlhých plátenných nohaviciach a keď je popoludní príliš horúco, úplne ľahko z nich vykúzlite šortky. Niektoré nohavice mávajú odopínateľné nohavice uprostred lýtok aj na stehnách.

Pánske plátené nohavice sú jedným z nevyhnutných prvkov pánskeho šatníka.

Zdroj: www.bonprix.cz , www.savilerowco.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.